Yes HOT ערוץ 10 ערוץ 24 ערוץ 23 ערוץ 1 ספורט 5 ערוץ 2 קשת רשת ספורט 1 ספורט 2

רויאל שף

Royal Chef

רויאל שף - Royal Chef
שפה: עברית, אנגלית|
שנה: 2013|
צפיות: 19,367|
דירוג:

התכנית החדשה, רויאל שף לצפייה ישירה היא סדרת דוקו, ריאליטי שיציג שישה שפים ישראלים במסעם המופלא לבירת אנגליה, לונדון במטרה להתחרות ולנצח בתאור הרויאל שף הראשון של ישראל. חברת "קופרמן הפקות" וחברת "yes" החליטו לשתף פעולה ולשלב את התכונית חי בלה לה לנד לבין התכנית מאסטר שף וכך נוצרה התכנית שהולכת לכבוש את את ישראל ואת אנגליה - רויאל שף. במהלך התכנית, ששת השפים יגורו חודש שלם באחוזה חלומית בלונדון וכמו כן גם, יכירו את התרבות והמנהגים האנגליים. בסיום התחרות, השף אלבר רו יקבע מי יהיה השף המנצח שיזכה בפרס נכסף. בתכנית זו יופיע גם הכדורגלן לשעבר, וכיום פרשן ספורט, אייל ברקוביץ' שיתפקד כמנטור של השפים. ברקוביץ שחי למעלה מעשור באי הבריטי, מכיר את המנטליות ואת התרבות האנגלית ויעזור לשפים ברגעי משבר. התכנית רויאל שף משודרת אצל חברת הלווין יס והיא נחשבת לאחת התכניות המצליחות ביותר כיום.

רויאל שף, רויאל שף לצפייה ישירה, רויאל שף פרקים מלאים.

 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 1

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק הבכורה של התכנית רויאל שף שהיא תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. אין ספק שכבר אחרי הפרק הראשון של רויאל שף, אתם תתאהבו בסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 4.5/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 2

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק שני וחדש בתכנית הדוקו ריאלטי החדשה, רויאל שף לצפייה ישירה. מדובר בתכנית של חברת הלווין yes ושל חברת ההפק קופרמן הפקות. במסגרת התוכנית, 6 טבחים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, שנחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל.

  צפיות: 0 | דירוג: 3/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 3

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק שלישי של התכנית רויאל שף פרק 3 שהיא תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. אין ספק שאחרי רויאל שף פרק 3 לצפייה ישירה, אתם תתאהבו בסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 4

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק רביעי של התכנית רויאל שף פרק 4 שהיא תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. אין ספק שאחרי רויאל שף פרק 4 לצפייה ישירה, אתם תתאהבו בסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 5

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק חמישי של התכנית רויאל שף פרק 5 שהיא תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. אין ספק שאחרי רויאל שף פרק 5 לצפייה ישירה, אתם תתאהבו בסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 6

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק שישי של התכנית רויאל שף פרק 6 שהיא תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. אין ספק שאחרי רויאל שף פרק 6 לצפייה ישירה, אתם תתאהבו בסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 7

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק שביעי של התכנית רויאל שף פרק 7 שהיא תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. אין ספק שאחרי רויאל שף פרק 7 לצפייה ישירה, אתם תתאהבו בסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 8

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק שמיני וחדש בתכנית הדוקו ריאלטי החדשה, רויאל שף פרק 8 לצפייה ישירה. מדובר בתכנית של חברת הלווין yes ושל חברת ההפק קופרמן הפקות. במסגרת התוכנית, 6 טבחים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, שנחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל. רויאל שף פרק 8 לצפייה ישירה רק כאן.

  צפיות: 0 | דירוג: 1/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 9

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק תשיעי וחדש בתכנית הדוקו ריאלטי החדשה, רויאל שף פרק 9 לצפייה ישירה. מדובר בתכנית של חברת הלווין yes ושל חברת ההפק קופרמן הפקות. במסגרת התוכנית, 6 טבחים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, שנחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל. רויאל שף פרק 9 לצפייה ישירה רק כאן.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 10

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק עשירי של התכנית רויאל שף פרק 10 שהיא תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. אין ספק שאחרי רויאל שף פרק 10 לצפייה ישירה, אתם תתאהבו בסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 11

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק 11 וחדש בתכנית הדוקו ריאלטי החדשה, רויאל שף פרק 11 לצפייה ישירה. מדובר בתכנית של חברת הלווין yes ושל חברת ההפק קופרמן הפקות. במסגרת התוכנית, 6 טבחים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, שנחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל. רויאל שף פרק 11 לצפייה ישירה רק כאן.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 12

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק 12 של התכנית רויאל שף פרק 12 שהיא תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. אין ספק שאחרי רויאל שף פרק 12 לצפייה ישירה, אתם תתאהבו בסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 13

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק 13 וחדש בתכנית הדוקו ריאלטי החדשה, רויאל שף פרק 13 לצפייה ישירה. מדובר בתכנית של חברת הלווין yes ושל חברת ההפק קופרמן הפקות. במסגרת התוכנית, 6 טבחים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, שנחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל. רויאל שף פרק 13 לצפייה ישירה רק כאן.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 14

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק 14 של התכנית רויאל שף פרק 14 שהיא תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. אין ספק שאחרי רויאל שף פרק 14 לצפייה ישירה, אתם תתאהבו בסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 15

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק 15 וחדש בתכנית הדוקו ריאלטי החדשה, רויאל שף פרק 15 לצפייה ישירה. מדובר בתכנית של חברת הלווין yes ושל חברת ההפק קופרמן הפקות. במסגרת התוכנית, 6 טבחים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, שנחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל. רויאל שף פרק 15 לצפייה ישירה רק כאן.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 16

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק מלא וחדש בתכנית הדוקו ריאלטי החדשה, רויאל שף לצפייה ישירה. זוהי תכנית של חברת הלווין יס ושל חברת ההפק קופרמן הפקות. במסגרת התוכנית, שישה טבחים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, אשר נחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל. לסיכום, רויאל שף פרק 16 לצפייה ישירה בחינם, לפני כולם, ללא תקלות ובאיכות גבוהה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 17

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 17 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי העוסקת בבישול ומלווה שישה שפים ישראלים שמתחרים באנגליה כדי לנסות את מזלם ולהתחרות בתחרות בישול. הם מתחרים אחד בשני כאשר לבסוף המנצח מכניס את המנה שלו לאחת המסעדות הטובות והיוקרתיות ביותר באנגליה. הסדרה משודרת ביס בימים א-ה בשעה 20:30. שופטי התוכנית הם אייל ברקוביץ', אלבר רו, והשף גנאדי מנוסיס.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 18

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 18 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי העוסקת בבישול ומלווה שישה שפים ישראלים שמתחרים באנגליה כדי לנסות את מזלם ולהתחרות בתחרות בישול. הם מתחרים אחד בשני כאשר לבסוף המנצח מכניס את המנה שלו לאחת המסעדות הטובות והיוקרתיות ביותר באנגליה. הסדרה משודרת ביס בימים א-ה בשעה 20:30. שופטי התוכנית הם אייל ברקוביץ', אלבר רו, והשף גנאדי מנוסיס.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 19

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 19 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי העוסקת בבישול ומלווה שישה שפים ישראלים שמתחרים באנגליה כדי לנסות את מזלם ולהתחרות בתחרות בישול. הם מתחרים אחד בשני כאשר לבסוף המנצח מכניס את המנה שלו לאחת המסעדות הטובות והיוקרתיות ביותר באנגליה. הסדרה משודרת ביס בימים א-ה בשעה 20:30. שופטי התוכנית הם אייל ברקוביץ', אלבר רו, והשף גנאדי מנוסיס.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 20

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 20 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי העוסקת בבישול ומלווה שישה שפים ישראלים שמתחרים באנגליה כדי לנסות את מזלם ולהתחרות בתחרות בישול. הם מתחרים אחד בשני כאשר לבסוף המנצח מכניס את המנה שלו לאחת המסעדות הטובות והיוקרתיות ביותר באנגליה. הסדרה משודרת ביס בימים א-ה בשעה 20:30. שופטי התוכנית הם אייל ברקוביץ', אלבר רו, והשף גנאדי מנוסיס.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 21

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 21 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי העוסקת בבישול ומלווה שישה שפים ישראלים שמתחרים באנגליה כדי לנסות את מזלם ולהתחרות בתחרות בישול. הם מתחרים אחד בשני כאשר לבסוף המנצח מכניס את המנה שלו לאחת המסעדות הטובות והיוקרתיות ביותר באנגליה. הסדרה משודרת ביס בימים א-ה בשעה 20:30. שופטי התוכנית הם אייל ברקוביץ', אלבר רו, והשף גנאדי מנוסיס.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 22

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 22 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי העוסקת בבישול ומלווה שישה שפים ישראלים שמתחרים באנגליה כדי לנסות את מזלם ולהתחרות בתחרות בישול. הם מתחרים אחד בשני כאשר לבסוף המנצח מכניס את המנה שלו לאחת המסעדות הטובות והיוקרתיות ביותר באנגליה. הסדרה משודרת ביס בימים א-ה בשעה 20:30. שופטי התוכנית הם אייל ברקוביץ', אלבר רו, והשף גנאדי מנוסיס.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף הוא עונה 1 פרק 23

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף הוא עונה 1 פרק 23  הוא ריאליטי חדש של yes וקופרמן הפקות. הסדרה החדשה הזו היא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 24

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 24 היא תוכנית אוכל מז'אנר הריאליטי שמרתקת המוני צופים למסך הטלויזיה. היא משודרת מאגליה, והמתמודדים  הם שפים ישראלים שנלחמים כדי  להכניס את המנה שלהם לתפריט של המסעדה היוקרתית והנחשבת. אחד משופטי התוכנית הוא לא מאשר אייל ברקוביץ', המנטר לענייני אנגליה שעוזר למתמודדים להסתגל בארץ הזרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 25

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 25 היא תכנית ריאליטי המשודרת ב yes מטעם קופרמן הפקות. במרכזה של התכנית מתחרים שישה טבחים שטסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים 

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 26

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 26 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי שבמרכזה עומדים שישה שפים שטסו לאנגליה ומתחרים בתחרויות בישול אחד בשני במטרה להיות המנצח הגדול של רויאל שף ולהכניס את המנה שלהם לתפריט מסעדה יוקרתית. המתמודדים צריכים להתמודד עם אתגרים לא פשוטים ולהסתגל לארץ חדשה וזרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 3/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 27

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 27 היא תכנית של חברת הלווין yes ושל חברת ההפקות קופרמן הפקות. במסגרת הריאליטי, 6 טבחים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, שנחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 28

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 28 לצפייה ישירה הוא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 29

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 29 לצפייה ישירה היא תוכנית הריאליטי המשודרת ב yes מטעם קופרמן הפקות. במרכזה של התכנית מתחרים שישה טבחים שטסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים 

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 30

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 30 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי המתרחשת באנגליה ועוסקת בשישיה שפים ישראלים הנלחמים עם מקומם בתחרות מלאת האתגרים והמשימות הקשורות לאוכל ובישול. במהלך התוכנית הם הצטרכו להוכיח את עצמם בתחום הקולינרי כדי שלבסוף רק אחד מהם יזכה להכניס את המנה שלו למסעדה מכובדת ומפוארת.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 31

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 31 לצפייה ישירה הוא ריאליטי האוכל שכבש את לקוחות יס ובו שישה שפים ישראלים נוסעים לאנגליה שם הם יגורו במשך חודש ימים בוילה אחת, ויתחרו מי יהיה הרויאל שף הבא. בדרך הם עוברים משימות מאתגרות וקשיי הסתגלות בארץ זרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 32

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 32 לצפייה ישירה  היא תוכנית ראיליטי העוסקת בבישול, בה שישה שפים באים לכבוש את אנגליה ולהתחרות במשימות מאתגרות אשר אחד מהם בסוף יזכה לתואר רויאל שף. בסדרה הם עוברים וחוויות מטלטלות ונאלצים להסתגל לארץ זרה ואחד לשני.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 33

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 33 לצפייה ישירה היא תוכנית ראיליטי העוסקת בבישול, בה שישה שפים באים לכבוש את אנגליה ולהתחרות במשימות מאתגרות אשר אחד מהם בסוף יזכה לתואר רויאל שף. בסדרה הם עוברים וחוויות מטלטלות ונאלצים להסתגל לארץ זרה ואחד לשני.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 34

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 34 לצפייה ישירה מבוססת על קונספט של תוכניות הבישול בהם המתמודדים מתחרים על כשרונם בבישול אך הפעם התוכנית מצולמת באנגליה הרחוקה  כאשר המתמודדים  הם שפים ישראלים שמתחרים על הכנסת מנה לתפריט של מסעדה מכובדת. הם נלחמים על מקומם על ידי משימות מאתגרות הקשורות כמובן לאוכל. 

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 35

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 35 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי בה שישה שפים ישראלים טסים לאנגליה לחודש ימים, שם הם  צריכים להתחרות אחד בשני ולבסוף יישאר הזוכה הגדול של רויאל שף. האנגלים מביעים עניין רב במנות הישראליות והם נחשפים לראשונה למטבח מסוג קצת שונה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 36

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 36 לצפייה ישירה היא תוכנית הריאליטי שכבשה את ישראל ומציגה שישה שפים ישראליים, שרוצים לפרוץ גבולות ולהגיע לתפוצות. הם מתמודדים אחד בשני במשימות ואתגרים לא פשוטים, כאשר אחד מהם יזכה בתואר רויאל שף ויכניס את המנה שלו למסעדה נחשבת באנגליה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 37

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 37 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי ישראלית אשר מתרחשת באנגליה, כאשר שישה שפים מתמודדים אחד בשני בארץ זרה על מנת לזכות בתואר רויאל שף הבא של ישראל.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 38

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 38 לצפייה ישירה הוא מעין שילוב של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 39

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 39 לצפייה ישירה היא תוכנית הריאליטי המשודרת ב yes מטעם קופרמן הפקות. במרכזה של התכנית מתחרים שישה טבחים שטסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 40

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 40 לצפייה ישירה היא תוכנית הריאליטי בה המתמודדים אינם מתחרים בישראל אלא נוסעים לאנגליה ושם מתמודדים עם משימות מאתגרות וזה על מנת לזכות בתואר הרויאל שף של ישראל ולהכניס את המנה שלהם למסעדה בתפוצות. אתם מוזמנים להיכנס ולראות את הפרק בצפייה ישירה ובאיכות הטובה ביותר!!!

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 41

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 41 לצפייה ישירה היא תכנית של חברת הלווין יס ושל חברת ההפקה קופרמן הפקות. שישה טבחים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, אשר נחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל. אל תפספסו את העונה הראשונה של תכנית הריאליטי המצליחה שעכשיו ניתנת לצפייה לא ללקוחות יס בלבד.

  צפיות: 0 | דירוג: 1/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 42

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 42 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי העוסקת באוכל בה מתמודדים שישה שפים ישראלים על התואר של רויאל שף אי שם באנגליה הרחוקה. בתוכנית הם עומדים בפני משימות מאתגרות ויחד עם זאת נאלצים להתמודד עם תרבות חדשה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 43

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 43 לצפייה ישירה הוא הריאליטי שכבש את המטבח האנגלי, בו שישה שפים מתחרים בתחרות קשה ומלאת אתגרים כאשר לבסוף רק אחד יזכה להיות הרויאל שף הבא של ישראל. המתחרים גרים תחת אותה קורת גג בווילה מפוארת באנגליה ונאלצים להתמודד עם התרבות והאוכלוסיה החדשה.אתם מוזמנים לראות את כל פרקי העונה הראשונה בצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

  צפיות: 0 | דירוג: 1/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 44

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 44 לצפייה ישירה הוא הריאליטי שמצולם באנגליה הרחוקה ודומה מאוד בקונספט לתוכנית הריאליטי ששודרה בעבר לה לה לנד. שישה שפים ישראלים  מתחרים אחד בשני, אשר אחד מהם יזכה להיות הרויאל שף הראשון של ישראל. אתם מוזמנים לראות את התכנית בצפייה ישירה ללא תקלות וללא עלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 45

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 45 לצפייה ישירה הוא הריאליטי שמצולם באנגליה הרחוקה ודומה מאוד בקונספט לתוכנית הריאליטי ששודרה בעבר לה לה לנד. שישה שפים ישראלים מתחרים אחד בשני, אשר אחד מהם יזכה להיות הרויאל שף הראשון של ישראל. אתם מוזמנים לראות את התכנית בצפייה ישירה ללא תקלות וללא עלות

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 46

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 46 לצפייה ישירה היא תוכנית ריאליטי קולינארית המצולמת אי שם באנגליה הרחוקה. התוכנית היא מעין שילוב התוכניות מאסטר שף ולה לה לנד. בתוכנית שישה שפעם ישראלים יוצאים לכבוש את אנגליה ולהכניס את המאכלים הישראלים לתרבות האנגלית. במהלך התחרות הם מתמודדים עם משימות מאתגרות הקשורות לאכול והמנצח הגדול מביניהם יזכה להכניס את המנה הנבחרת שלו למסעדה מכובדת ויוקרתית. אתם מוזמנים לראות את כל הפרקים של העונה הראשונה בצפייה ישירה וללא כל תקלות מיותרות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 47

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 47 לצפייה ישירה הוא ריאליטי האוכל הבלעדי של יס בו שישה שפים ישראלים מנסים את מזלם והולכים לכבוש את אנגליה הרחוקה. במהלך השהייה הם חיים בווילה מפוארת אחד עם השני, ונאלצים להסתדר ביניהם, ויחד עם זאת להסתגל לתרבות זרה ושפה שונה. הם מתחרים אחד בשני במשימות מאתגרות ולא פשוטות שעוסקות כמובן באוכל והזוכה הגדול הוא זה שיישאר אחרון ויזכה בתואר הרויאל שף הראשון של ישראל. אתם מוזמנים לראות את כל הפרקים של העונה הראשון של רויאל שף בצפייה ישירה ובחינם בדיוק כאן.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 48

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 48 לצפייה ישירה היא תכנית המשודרת  בחברת הלווין yes ושל קופרמן הפקות. במסגרת התוכנית, שישה טבחים מוכשרים ממסעדות ביתיות בישראל יטוסו לאחוזה בלונדון למשך חודש במטרה להציג לבריטים את כישורי הבישול שלהם ואת המטבח הישראלי. בסיום החודש, השף אלבר רו, שנחשב לאחד השפים המוערכים באי הבריטי, יקבע מי מהשפים הישראלים יהיה המנצח ויזכה בתואר הנכסף הרויאל שף הראשון של ישראל. אתם מוזמנים לראות את כל הפרקים בצפייה ישירה, וללא תקלות מיותרות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 49

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף פרק 49 לצפייה ישירה היא תוכנית הריאליטי שמשודרת ביס וכוללת בתוכה שישה שפים ישראלים שמתחרים באנגליה על תואר הרויאל שף הבא. במהלך השהות שלהם הם חיים בווילה מפוארת ענקית ובמסגרת התחרות הם צריכים להסתדר אחד עם השני ולהתסגל לשפה ולתרבות החדשה.  השופטים התכנית הם השפים אלבר רו, השף גנאדי מנוסיס ואייל ברקוביץ שגם משמש להם כמנטור לענייני אנגליה. אתם מוזמנים לראות את כל הפרקים של הריאליטי המופלא הזה בצפייה ישירה, ללא תקלות או הפרעות מיותרות וכמובן ללא כל עלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף פרק 50

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף פרק 50 לצפייה ישירה היא תכנית הריאליטי הטובה ביותר בלוויין של יס ובה שישה שפים נלחמים על מקומם בתחרות שבסופה יכריזו על הרויאל שף הראשון של ישראל. בתחרות הם נאלצים להתמודד עם משימות מאתגרות ולהסתגל לתרבות ולשפה הזרה. מי שעוזר להם להסתדגל לתרבות האנגלית הוא לא אחר מאשר המנטור לענייני אנגליה חיים רביבו. את כל פרקי התוכנית תוכלו לראות בצפייה ישירה באיכות מעולה ללא תקלות. 

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 51

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 51 היא תוכנית הריאליטי המשודרת בלויין של יס ומציגה שישה שפים ישראלים שמתחרים באנגליה על תואר הרויאל שף הבא. במהלך השהות שלהם הם חיים בווילה מפוארת ענקית ובמסגרת התחרות הם צריכים להסתדר אחד עם השני ולהתסגל לשפה ולתרבות החדשה.  השופטים התכנית הם השפים אלבר רו, השף גנאדי מנוסיס ואייל ברקוביץ שגם משמש להם כמנטור לענייני אנגליה. אתם מוזמנים לראות את כל הפרקים של הריאליטי המופלא הזה בצפייה ישירה, ללא תקלות או הפרעות מיותרות וכמובן ללא כל עלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 52

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 52 לצפייה ישירה היא תכנית ריאליטי מצליחה המשודרת ללקוחות יס בלבד, ובה שישה שפים ישראלים, בעלי מסעדות מכובדות בישראל יוצאים לכבוש את אנגליה ולהכניס את המטבח הישראלי לשם, כאשר המתמודדים עוברים אתגרים לא פשוטים ונאלצים להסתגל לתרבות החדשה ולשפה הזרה. הם חיים יחד בווילה ומנסים לעבור שלב אחרי שלב על מנת לזכות בתואר הרויאל שף הראשון של ישראל. את כל הפרקים של העונה הראשונה אתם מוזמנים לראות בצפייה ישירה ללא תקלות מיותרות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=רויאל שף - Royal Chef?>

  רויאל שף עונה 1 פרק 52

  לחץ לצפייה ישירה

  רויאל שף עונה 1 פרק 52 לצפייה ישירה תכנית ריאליטי חדשה של yes וקופרמן הפקות. הסדרה  משלבת את הקונספטים של התוכניות חי בלה לה לנד ומאסטר שף. במרכז התכנית יעמדו שישה טבחים שיטוסו ללונדון ושם יגורו לתקופה של חודש ימים, בווילה מפוארת ויעברו שלל מבחנים ומשימות בישול, כאשר לבסוף, רק אחד מהם יהיה המנצח ובכך יהפוך לרויאל שף הראשון של ישראל. המנטור של השפים הוא אייל ברקוביץ' שמומחה לתרבות ולמנטליות של האנגלים ויעזור לשפים ברגעים קשים. את כל הפרקים בתכנית תוכלו לראות בצפייה ישירה ללא תקלות מיותרות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
סדרות נוספות שיכולות לעניין אותך:
 • חניבעל עונה 3 / Hannibal Season 3 האח הגדול VIP עונה 2 / Big Brother VIP Season 2 מלחמת המינים / Boys vs Girls שנות ה 80 עונה 2 / Shnot Hashmonim 2 בוס בהסוואה עונה 2 /
 • זרה עונה 2 / Outlander Season 2 רון / Ron אורפן בלאק עונה 3 / Orphan Black Season 3 עמק הסיליקון עונה 2 / Silicon Valley Season 2 ויפ עונה 4 / Veep Season 4
 • לואי עונה 5 / Louie Season 5 פאודה / Fauda הכוכב הבא עונה 2 / The New Star season 2 הומלנד מולדת עונה 2 / Homeland season 2 תא גורדין עונה 2 / The Goradin Cell season 2
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
full screen background image
 
הצטרף למועדון ה-VIP שלנו