Yes HOT ערוץ 10 ערוץ 24 ערוץ 23 ערוץ 1 ספורט 5 ערוץ 2 קשת רשת ספורט 1 ספורט 2

החץ הירוק עונה 2

Arrow Season 2

החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2
שפה: אנגלית|
שנה: 2013|
צפיות: 33,922|
דירוג:

הסדרה החץ הירוק עונה 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה החלה את שידוריה ברשת הטלוויזיה The CW באוקטובר 2012 והיא האדפטציה הראשונה המוקדשת לדמותו של החץ הירוק, שבעבר גולם על ידי ג'סטין הארטלי בסדרה סמולוויל, החל מהעונה השישית. את קווין מגלם השחקן סטיבן אמל. דיינה לורל לאנס, הידועה בקומיקס כקנרית השחורה, מגולמת על ידי קייטי קאסידי. קולין דונל מגלם את חברו הטוב של קווין, טומי מרלין. כחלק ממאמצי הקידום של הסדרה החץ הירוק עונה 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה יצא לאור ספר קומיקס המבוסס על הסדרה. סיפור מקורו של החץ הירוק בסדרה מבוסס בחלקו על הקומיקס החץ הירוק שנה ראשונה של שנת 2007‏.

 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 1

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק הראשון של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 4.3/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 2

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק השני  של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 4.3/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 3

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק השלישי של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 3.7/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 4

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק הרביעי של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 5

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 5 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק החמישי של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 5 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 6

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק השישי של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 7

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק השביעי של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 3.5/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 8

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 8 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק השמיני של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 8 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 3.3/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 9

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק התשיעי של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הגעתם למקום הנכון.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 11

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 11 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק ה 11 של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 11 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הגעתם למקום הנכון.

  צפיות: 0 | דירוג: 2/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 12

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 12 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק השתיים עשרה של העונה השנייה. לאחר טביעה של הספינה,  אוליבר קווין המכובד נעלם ונחשב כמת. לאחר שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 13

  לחץ לצפייה ישירה

  אחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד.

  צפיות: 0 | דירוג: 4/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 14

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 14 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה מציג לנו את הפרק הארבע עשר של העונה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. אם אתם מעוניינים לצפות בפרק החץ הירוק עונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 15

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה היא סדרת טלוויזיה אמריקאית המבוססת על דמותו של לוחם פשע עטוי ברדס שמופיע בסדרת חוברות קומיקס ומספר על הרפתקאותיו של אוליבר קווין, פלייבוי מיליונר הנמצא בסוף שנות ה-20 לחייו, אשר שב לעירו לאחר חמש שנות היעדרות בהן ננטש על אי בודד ונחשב למת.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 16

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 16 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הוא הפרק השישה עשר של הסדרה המעניינת שהגיע היישר מארצות הברית ומשודרת כבר בעונתה השנייה. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. את כל הפרקים של החוץ הירוק עונה 2 אתם מוזמנים לראות בצפייה ישירה ועם תרגום מובנה ללא כל תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 4.5/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 17

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 17 לצפייה ישירה מציג לנו את העונה השנייה והמוצלחת של הסדרה. לאחר טביעה של הספינה,  אוליבר קווין המכובד נעלם ונחשב כמת. לאחר שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. בואו לצפות בפרק המותח של החץ הירוק עונה שנייה עם תרגום מובנה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 18

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 18 לצפייה ישירה מביא לנו את עונתה השייה של הסדרה הכי מיוחדת בטלויזיה שהגיעה אלינו מארה"ב. לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. החץ הירוק עונה 2 פרק 18 ניתן כעת לצפייה ישירה עם תרגום מובנה ולא כדאי לכם לפספס אותו.

  צפיות: 0 | דירוג: 3/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 19

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 19 לצפייה ישירה  מגוללת את עלילת הסדרה ברגע שלאחר טביעה של ספינה. כאשר אוליבר קווין המכובד נעלם ונחשב כמת. לאחר שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. החץ הירוק עונה 2 היא סדרה שבהחלט אסור לפספס והיא ניתנת לכם גאן בצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 20

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה  היא סדרה שמתחילה את העלילה לאחר טביעה קטלנית של ספינה, כאשר איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. החץ הירוק עונה 2 פרק 20 כאן בשבילכם להנאתכם ולנוחיותכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 21

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 21 לצפייה ישירה היא סדרה מצליחה ביותר אשר נפתחת ברגע שלאחר טביעה של ספינה. כאשר אוליבר קווין המכובד נעלם ונחשב כמת. לאחר שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. בואו להנות מכל הפרקים של החץ הירוק עונה 2 בחינם, בתרגום מובנה ובאיכות מעולה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 22

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 22 לצפייה ישירה היא סדרה אשר מתחילה לאחר טביעה של הספינה, אוליבר קווין המכובד נעלם ונחשב כמת. לאחר שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. החץ הירוק עונה 2 כאן בשבילכם עם תרגום מובנה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 4/10
 • <?=החץ הירוק עונה 2 - Arrow Season 2?>

  החץ הירוק עונה 2 פרק 23

  לחץ לצפייה ישירה

  החץ הירוק עונה 2 פרק 23 לצפייה ישירה יא סדרה שמתחילה את העלילה לאחר טביעה קטלנית של ספינה, כאשר איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. בכדי לראות את פרק 23 של החץ הירוק יש להיכנס בלחיצת כפתור ולהתחיל להנות.

  צפיות: 0 | דירוג: 3/10
סדרות נוספות שיכולות לעניין אותך:
 • חניבעל עונה 3 / Hannibal Season 3 האח הגדול VIP עונה 2 / Big Brother VIP Season 2 מלחמת המינים / Boys vs Girls שנות ה 80 עונה 2 / Shnot Hashmonim 2 בוס בהסוואה עונה 2 /
 • זרה עונה 2 / Outlander Season 2 רון / Ron אורפן בלאק עונה 3 / Orphan Black Season 3 עמק הסיליקון עונה 2 / Silicon Valley Season 2 ויפ עונה 4 / Veep Season 4
 • לואי עונה 5 / Louie Season 5 פאודה / Fauda הכוכב הבא עונה 2 / The New Star season 2 הומלנד מולדת עונה 2 / Homeland season 2 תא גורדין עונה 2 / The Goradin Cell season 2
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
full screen background image
 
הצטרף למועדון ה-VIP שלנו