Yes HOT ערוץ 10 ערוץ 24 ערוץ 23 ערוץ 1 ספורט 5 ערוץ 2 קשת רשת ספורט 1 ספורט 2

בני ערובה

Hostage

בני ערובה - Hostage
שפה: עברית|
שנה: 2013|
צפיות: 25,667|
דירוג:

הסדרה החדשה בני ערובה לצפייה ישירה היא סדרת דרמה, מתח ישראלית מרתקת, מדוברת וסוחפת במיוחד שכבר נמכרה לרשת CBS האמריקאית. הסדרה, שאותה יצרו עמרי גבעון ורותם שמיר, משודרת בערוץ 10 ובה מככבים איילת זורר, יאיר לוטן, מיקי לאון, יחזקאל לזרוב ועוד רבים וטובים אחרים. הסדרה בני ערובה לצפייה ישירה מגוללת את סיפורה של משפחה שלמה שנחטפת ומוחזקת בכפייה כאשר אם המשפחה שהיא רופאה מנתחת, יכולה להציל את המשפחה כולה, כל מה שעליה לעשות הוא להרוג את ראש הממשלה שמגיע בקרוב לשולחן הניתוחים שלה. אין ספק שמדובר באחת הסדרות המסוקרות והמסקרנות ביותר של השנה. השחקנית הראשית בסדרה היא כאמור איילת זורר שהיא שחקנית ישראלית מצליחה שגם כיכבה במהלך הקריירה שלה, בסרטים הולוודים מצליחים. לסיכום, מלבד הסדרה בני ערובה, תמצאו פה עוד שלל סדרות לצפייה ישירה שונות וטובות אחרות ובניהן סדרות ישראליות לצפייה ישירה חדשות וישנות.

בני ערובה, בני ערובה לצפייה ישירה, בני ערובה פרקים מלאים.

 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 1

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק הבכורה של הסדרה המדוברת בני ערובה לצפייה ישירה. מדובר בסדרת דרמה, מתח, פעולה שעוקבת אחרי בני משפחת דנון שנחטפים ומוחזקים כבני ערובה בידי ארבעה חוטפים. אם המשפחה, יעל דנון שאותה מגלמת איילת זורר, היא מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת כעת מול דילמה ענקית, גורלית ומוסרית. החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. אין ספק שמדובר בסדרה איכותית, שנחשבת ללהיט ענק בסדר גודל ישראלי. הסדרה אף נמכרה לרשת CBS ובקרוב נראה גם את הגרסה האמריקאית שלה.

  צפיות: 0 | דירוג: 4.4/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 2

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק שני וחדש בסדרה בני ערובה לצפייה ישירה שהיא סדרת דרמה, מתח ישראלית סוחפת ומרתקת במיוחד. השחקנים הראשיים בסדרה הם איילת זורר, יאיר לוטן, מיקי לאון, יחזקאל לזרוב ועוד רבים וטובים אחרים. אחרי הפרק הראשון המותח, מגיע אלינו הפרק השני שהוא יותר מותח, יותר קצבי ויותר מסחרר. האם יעל דנון תהרוג את ראש הממשלה במטרה להציל את בני משפחתה?

  צפיות: 0 | דירוג: 3.3/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 3

  לחץ לצפייה ישירה בני ערובה פרק 3 לצפייה ישירה עם תרגום מובנהעוקבת אחרי בני משפחת דנון שנחטפים ומוחזקים כבני ערובה בידי ארבעה חוטפים. אם המשפחה, יעל דנון שאותה מגלמת איילת זורר, היא מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת כעת מול דילמה ענקית, גורלית ומוסרית. החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. בני ערובה פרק 3 עכשיו אצלנו
  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 4

  לחץ לצפייה ישירה

  בני ערובה פרק 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה היא סדרה שעוקבת אחרי בני משפחת דנון שנחטפים ומוחזקים כבני ערובה בידי ארבעה חוטפים. אם המשפחה, יעל דנון שאותה מגלמת איילת זורר, היא מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת כעת מול דילמה ענקית, גורלית ומוסרית. החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. אין ספק שמדובר בסדרה איכותית, שנחשבת ללהיט ענק בני ערובה פרק 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה עכשיו אצלנו

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 5

  לחץ לצפייה ישירה בני ערובה פרק 5 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה היא סדרה שעוקבת אחרי בני משפחת דנון שנחטפים ומוחזקים כבני ערובה בידי ארבעה חוטפים. אם המשפחה, יעל דנון שאותה מגלמת איילת זורר, היא מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת כעת מול דילמה ענקית, גורלית ומוסרית. החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. אין ספק שמדובר בסדרה איכותית, שנחשבת ללהיט ענק בני ערובה פרק 5 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה עכשיו אצלנו
  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 6

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה בני ערובה לצפייה ישירה היא סדרת דרמה, מתח ישראלית מרתקת, מדוברת וסוחפת במיוחד שכבר נמכרה לרשת CBS האמריקאית. הסדרה, שאותה יצרו עמרי גבעון ורותם שמיר, משודרת בערוץ 10 ובה מככבים איילת זורר, יאיר לוטן, מיקי לאון, יחזקאל לזרוב ועוד רבים וטובים אחרים. הסדרה בני ערובה לצפייה ישירה מגוללת את סיפורה של משפחה שלמה שנחטפת ומוחזקת בכפייה כאשר אם המשפחה שהיא רופאה מנתחת, יכולה להציל את המשפחה כולה, כל מה שעליה לעשות הוא להרוג את ראש הממשלה שמגיע בקרוב לשולחן הניתוחים שלה. בפרק השישי של בני ערובה עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה מצבו של אייל לא מעודד, יעל מקבלת הזדמנות לצאת החוצה, אלה פונה לאסף לעזרה ואדם מוטרד. צפו בפרק 6 המלא רק כאן.

  צפיות: 0 | דירוג: 3/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 7

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה בני ערובה לצפייה ישירה היא סדרת דרמה, מתח ישראלית מרתקת, מדוברת וסוחפת במיוחד שכבר נמכרה לרשת CBS האמריקאית. הסדרה, שאותה יצרו עמרי גבעון ורותם שמיר, משודרת בערוץ 10 ובה מככבים איילת זורר, יאיר לוטן, מיקי לאון, יחזקאל לזרוב ועוד רבים וטובים אחרים. הסדרה בני ערובה לצפייה ישירה מגוללת את סיפורה של משפחה שלמה שנחטפת ומוחזקת בכפייה כאשר אם המשפחה שהיא רופאה מנתחת, יכולה להציל את המשפחה כולה, כל מה שעליה לעשות הוא להרוג את ראש הממשלה שמגיע בקרוב לשולחן הניתוחים שלה. בפרק השביעי של בני ערובה עונה 1 פרק 7 לצפייה ישירה יש כמה תפניות בעלילה שיפילו לכם את הלסתות לרצפה.  צפו בפרק 7 המלא רק כאן.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 8

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה בני ערובה פרק 8 לצפייה ישירה היא סדרת דרמה, מתח ישראלית מרתקת, מדוברת וסוחפת במיוחד שכבר נמכרה לרשת CBS האמריקאית. איילת זורר היא יעל, מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת מול דילמה גורלית ומוסרית: החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. יאיר לוטן מגלם את דמותו של אדם רובין, קצין ימ"מ מצטיין שנסיבות טראגיות מובילות אותו לעמוד בראש קבוצת שכירי חרב שמטרתם להרוג את ראש הממשלה. הזמן שבני הבית והחוטפים מבלים יחד בבית הופך למסע הכרות מחדש של בני המשפחה אחד עם השני – המסכות יורדות, סודות מן העבר נחשפים, מערכות יחסים מתפרקות וסימני שאלה רבים מופיעים. צפו בפרק השמיני של בני ערובה פרק 8 לצפייה ישירה רק כאן, אנחנו ראשונים ברשת.

  צפיות: 0 | דירוג: 1/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 9

  לחץ לצפייה ישירה

  בני ערובה פרק 9 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה היא סדרה שעוקבת אחרי בני משפחת דנון שנחטפים ומוחזקים כבני ערובה בידי ארבעה חוטפים. אם המשפחה, יעל דנון שאותה מגלמת איילת זורר, היא מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת כעת מול דילמה ענקית, גורלית ומוסרית. החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. אין ספק שמדובר בסדרה איכותית, שנחשבת ללהיט ענק בני ערובה פרק 9 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה עכשיו אצלנו.

  צפיות: 0 | דירוג: 2/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 10

  לחץ לצפייה ישירה

  בני ערובה פרק 10 לצפייה ישירה היא סדרה שעוקבת אחרי בני משפחת דנון שנחטפים ומוחזקים כבני ערובה בידי ארבעה חוטפים. אם המשפחה, יעל דנון שאותה מגלמת איילת זורר, היא מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת כעת מול דילמה ענקית, גורלית ומוסרית. החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. אין ספק שמדובר בסדרה איכותית, שנחשבת ללהיט ענק בני ערובה פרק 10 לצפייה ישירה עכשיו אצלנו.

  צפיות: 0 | דירוג: 4/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 11

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה בני ערובה פרק 11 לצפייה ישירה היא סדרת דרמה, מתח ישראלית מרתקת, מדוברת וסוחפת במיוחד שכבר נמכרה לרשת CBS האמריקאית. איילת זורר היא יעל, מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת מול דילמה גורלית ומוסרית: החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. יאיר לוטן מגלם את דמותו של אדם רובין, קצין ימ"מ מצטיין שנסיבות טראגיות מובילות אותו לעמוד בראש קבוצת שכירי חרב שמטרתם להרוג את ראש הממשלה. הזמן שבני הבית והחוטפים מבלים יחד בבית הופך למסע הכרות מחדש של בני המשפחה אחד עם השני – המסכות יורדות, סודות מן העבר נחשפים, מערכות יחסים מתפרקות וסימני שאלה רבים מופיעים. צפו בפרק השמיני של בני ערובה פרק 11 לצפייה ישירה רק כאן, אנחנו ראשונים ברשת.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 12

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה בני ערובה פרק 12 לצפייה ישירה היא סדרת דרמה, מתח ישראלית מרתקת, מדוברת וסוחפת במיוחד שכבר נמכרה לרשת CBS האמריקאית. איילת זורר היא יעל, מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת מול דילמה גורלית ומוסרית: החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. יאיר לוטן מגלם את דמותו של אדם רובין, קצין ימ"מ מצטיין שנסיבות טראגיות מובילות אותו לעמוד בראש קבוצת שכירי חרב שמטרתם להרוג את ראש הממשלה. הזמן שבני הבית והחוטפים מבלים יחד בבית הופך למסע הכרות מחדש של בני המשפחה אחד עם השני – המסכות יורדות, סודות מן העבר נחשפים, מערכות יחסים מתפרקות וסימני שאלה רבים מופיעים. צפו בפרק השמיני של בני ערובה פרק 12 לצפייה ישירה רק כאן, אנחנו ראשונים ברשת.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה פרק 13

  לחץ לצפייה ישירה

  בני ערובה פרק 13 לצפייה ישירה ערובה פרק 10 לצפייה ישירה היא סדרה שעוקבת אחרי בני משפחת דנון שנחטפים ומוחזקים כבני ערובה בידי ארבעה חוטפים. איילת זורר משחקת את יעל דנון מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת כעת מול דילמה ענקית, גורלית ומוסרית. החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה עונה 1 פרק 14

  לחץ לצפייה ישירה

  בני ערובה עונה 1 פרק 14 לצפייה ישירה היא סדרה ישראלית המספרת על יעל דנון, אשר נבחרה לנתח את ראש הממשלה. העיניינים מתחילים להסתבך כאשר בני המשפחה שלה נלקחים כבני ערובה והיא ניצבת בפני ההחלטה הקשה ביותר בחייה: האם לרצוח את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים להציל את בעלה וילדיה. בפרק זה הבריחה הסתיימה והמרדף מתחיל. אסף, נועה ויונתן מסתבכים יותר ויותר בדרך אל החופש והחוטפים מאבדים את קור הרוח המועט שנותר להם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=בני ערובה - Hostage?>

  בני ערובה עונה 1 פרק 15 ואחרון

  לחץ לצפייה ישירה

  בני ערובה עונה 1 פרק 15 ואחרון לצפייה ישירה הוא הפרק הבאחרון  בסדרת המתח והאקשן בערוץ 10 בכיכובם של איילת זורר ויאיר לוטן. איילת זורר היא יעל, מנתחת בכירה ומוערכת שניצבת מול דילמה גורלית ומוסרית: החוטפים דורשים ממנה להרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים בתמורה לחיי ילדיה ובעלה. יאיר לוטן מגלם את דמותו של אדם רובין, קצין ימ"מ מצטיין שנסיבות טראגיות מובילות אותו לעמוד בראש קבוצת שכירי חרב שמטרתם להרוג את ראש הממשלה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
סדרות נוספות שיכולות לעניין אותך:
 • חניבעל עונה 3 / Hannibal Season 3 האח הגדול VIP עונה 2 / Big Brother VIP Season 2 מלחמת המינים / Boys vs Girls שנות ה 80 עונה 2 / Shnot Hashmonim 2 בוס בהסוואה עונה 2 /
 • זרה עונה 2 / Outlander Season 2 רון / Ron אורפן בלאק עונה 3 / Orphan Black Season 3 עמק הסיליקון עונה 2 / Silicon Valley Season 2 ויפ עונה 4 / Veep Season 4
 • לואי עונה 5 / Louie Season 5 פאודה / Fauda הכוכב הבא עונה 2 / The New Star season 2 הומלנד מולדת עונה 2 / Homeland season 2 תא גורדין עונה 2 / The Goradin Cell season 2
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
full screen background image
 
הצטרף למועדון ה-VIP שלנו