Yes HOT ערוץ 10 ערוץ 24 ערוץ 23 ערוץ 1 ספורט 5 ערוץ 2 קשת רשת ספורט 1 ספורט 2

אניגמה

Enigma

אניגמה - Enigma
שפה: עברית|
שנה: 2013|
צפיות: 33,506|
דירוג:

הסדרה החדשה אניגמה היא סדרת דרמה, מתח, רומנטיקה, טלנובלה ישראלית חדשה שבה מככבים השחקנים המצליחים עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיתפו פעולה בעבר בסדרה המצליחה האלופה. הסדרה אניגמה משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. חברת "מדיה דרסט" אחראית על הפקת הסדרה ואת התסריט שלה כתבו יחד חיים אביחיל וטל רוזנטל. במרכז הסדרה אניגמה לצפייה ישירה עומד אדם הקסטר, שהוא צייר קומיקס מוכשר ומצליח שאיבד את הזיכרון שלו בעקבות תאונה ונכנס לקומה. לאחר שהתאושש הוא מתחיל לצייר קומיקס של גיבור העל שנקרא סלו מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. סלו-מן הופך להצלחה מטורפת בקרב בני נוער, אבל הקסטר רוצה לצייר אמנות בוגרת יותר ולכן עליו למצוא את האדם שהיה לפני התאונה. במקביל הוא מתחיל מערכת יחסים רומנטית עם בחורה ממשפחה עשירה. כיום הוא נחשב לסופרסטאר מקומי, עשיר ומצליח אך המסע שלו לגילוי עצמי מחודש גורם לו להיזכר בעברו המסתורי והאפל ולגלות סודות מעברו.

אניגמה, אניגמה לצפייה ישירה, אניגמה פרקים מלאים.

 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 1

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק הבכורה של הסדרה אניגמה לצפייה ישירה שהיא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. אין ספק שמדובר בפרק מותח, מרגש וסוחף במיוחד.

  צפיות: 0 | דירוג: 3.5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 2

  לחץ לצפייה ישירה

  אחת הסדרות הישראליות המצליחות ביותר כיום היא הסדרה אניגמה שמשודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד. מדובר בטלנובלה, ישראלית חדשה ומדוברת שבמרכזה סיפור אהבה סוחף ומרתק בין צייר קומיקס שאיבד את זכרונו לבין בחורה יפיפיה ממשפחה עשירה. אחרי פרק ראשון סוחף ומרתק, הפרק השני הוא קצבי יותר ומפתיע מאוד. אין ספק שאחרי פרק זה כבר תתאהבו ותתמכו לסדרה.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 3

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק שלישי של הסדרה אניגמה פרק 3 לצפייה ישירה שהיא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. אם אתם מעוניינים לצפות באניגמה פרק 3 לצפייה ישירה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 4

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק רביעי של הסדרה אניגמה פרק 4 לצפייה ישירה שהיא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. אם אתם מעוניינים לצפות באניגמה פרק 4 לצפייה ישירה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 2/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 5

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק חמישי של הסדרה אניגמה פרק 5 לצפייה ישירה שהיא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. אם אתם מעוניינים לצפות באניגמה פרק 5 לצפייה ישירה הגעתם למקום הנכון.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 6

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק חמישי של הסדרה אניגמה פרק 6 לצפייה ישירה שהיא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. אם אתם מעוניינים לצפות באניגמה פרק 6 לצפייה ישירה הגעתם למקום הנכון.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 7

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק שביעי של הסדרה אניגמה פרק 7 לצפייה ישירה שהיא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. אם אתם מעוניינים לצפות באניגמה פרק 7 לצפייה ישירה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 8

  לחץ לצפייה ישירה

  פרק שמיני וחדש בסדרה אניגמה לצפייה ישירה שהיא אחת הסדרות הישראליות המצליחות ביותר כיום. הסדרה אניגמה משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד והיא בטלנובלה, ישראלית חדשה ומדוברת אשר במרכזה סיפור אהבה סוחף ומרתק בין צייר קומיקס אשר איבד את זכרונו לבין בחורה יפיפיה ממשפחה עשירה. אניגמה פרק 8 לצפייה ישירה הוא פרק מרגש ומפתיע שבסיומו תפנית מפתיעה ביותר בעלילה. תהנו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 9

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה אניגמה פרק 9 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק התשיעי, לאחר שנתפס, אדם מסביר שהוא שמר על הציורים מפני פורצת ומפנה אותם לחדר המלון שלה. קדושי מציע דרך רגישה יותר שתגרום לדינה להפסיק להתעסק במוות של זכי. עקיבא וכרמלה עובדים טוב ביחד ואביגיל מתפרצת על אדם שעוזב את המלון וחוזר הביתה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 10

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה אניגמה פרק 10 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק התשיעי, לאחר שנתפס, אדם מסביר שהוא שמר על הציורים מפני פורצת ומפנה אותם לחדר המלון שלה. קדושי מציע דרך רגישה יותר שתגרום לדינה להפסיק להתעסק במוות של זכי. עקיבא וכרמלה עובדים טוב ביחד ואביגיל מתפרצת על אדם שעוזב את המלון וחוזר הביתה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 11

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה אניגמה פרק 11 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק התשיעי, לאחר שנתפס, אדם מסביר שהוא שמר על הציורים מפני פורצת ומפנה אותם לחדר המלון שלה. קדושי מציע דרך רגישה יותר שתגרום לדינה להפסיק להתעסק במוות של זכי. עקיבא וכרמלה עובדים טוב ביחד ואביגיל מתפרצת על אדם שעוזב את המלון וחוזר הביתה.

  צפיות: 0 | דירוג: 3.2/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 12

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה אניגמה פרק 12 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק התשיעי, לאחר שנתפס, אדם מסביר שהוא שמר על הציורים מפני פורצת ומפנה אותם לחדר המלון שלה. קדושי מציע דרך רגישה יותר שתגרום לדינה להפסיק להתעסק במוות של זכי. עקיבא וכרמלה עובדים טוב ביחד ואביגיל מתפרצת על אדם שעוזב את המלון וחוזר הביתה.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 13

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה אניגמה פרק 13 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק התשיעי, לאחר שנתפס, אדם מסביר שהוא שמר על הציורים מפני פורצת ומפנה אותם לחדר המלון שלה. קדושי מציע דרך רגישה יותר שתגרום לדינה להפסיק להתעסק במוות של זכי. עקיבא וכרמלה עובדים טוב ביחד ואביגיל מתפרצת על אדם שעוזב את המלון וחוזר הביתה.

  צפיות: 0 | דירוג: 3.3/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 14

  לחץ לצפייה ישירה

  הסדרה החדשה אניגמה פרק 14 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. מדובר באחת הסדרות המושקעות ביותר בישראל כיום, הנאה מובטחת.

  צפיות: 0 | דירוג: 3.8/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 15

  לחץ לצפייה ישירה

  הטלנובלה אניגמה פרק 15 לצפייה ישירה המשודרת ב YES כל ערב בשעה 19:30 בכיכובו של עופר שכטר מושכת אלפי צופים מידי ערב. הסדרה ממשיכה לספר על צייר קומיקס מצליח אשר מנסה להשתקם מתאונת דרכים קשה, אשר מאורס לבת עשירים יפהפייה. משפחתו מגוננת עליו, אך גם תלויה בו כלכלית. בפרק 15 זלמן ועיתונאים רבים מתקרבים לביה"ח לראות את אדם שאמור להיות פצוע ועקיבא מוצא לזה פתרון.

  צפיות: 0 | דירוג: 2/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 16

  לחץ לצפייה ישירה
  אניגמה פרק 16 לצפייה ישירה מספרת על אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר ומצליח שאיבד את הזיכרון שלו בעקבות תאונה ונכנס לקומה. לאחר שהתאושש הוא מתחיל לצייר קומיקס של גיבור העל שנקרא סלו מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. סלו-מן הופך להצלחה מטורפת בקרב בני נוער, אבל הקסטר רוצה לצייר אמנות בוגרת יותר ולכן עליו למצוא את האדם שהיה לפני התאונה. את אדם משחק השחקן עופר שכטר ולצידו משחקת עדי הימבלבלוי.
  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 17

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 17 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד ומדברת על צייר קומיקס מוכשר שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים וכאשר הוא מתאושש הוא מנסה לחפש את זהותו וממשיך בכל המרץ בעיסוקו האהוב , ציור קומיקס. את צייר הקומיקס משחק עופר שכטר ולצידו משחקת עדי הימבלבלוי. בפרק 17 כרמלה מקליטה את אמא של סופי כדי להוכיח לאדם שסופי שיקרה. אדם ואביגיל משלימים. שושן ממשיכה לסחוט את רוי.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 18

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 18 לצפייה ישירה מספר את סיפורו של צייר קומיקס מוכשר שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים קשה ולאחר שמתעורר מנסה לשקם את חייו בעזרת האהבה הגדולה שלו והוא מצייר דמות של גיבור על שמציל תמיד את אהובתו הניצחית. כאשר הוא מחפש את זהותו הוא מגלה דברים לא נעימים מעברו.

  צפיות: 0 | דירוג: 4/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 19

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 19 לצפייה ישירה היא הטלנובלה הישראלית שמשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד ומספרת על צייר קומיקס מפורסם ומוערך שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים קשה ולאחר שהוא מתאושש הוא נאלץ לחפש את הזהות שלו ותוך כדי הוא מצייר גיבור על חדש בשם סלו-מן שמציל תמיד את אהובתו הנצחית. בדרך לגילוי זהותו הוא נתקל בפרטים לא נעימים מהעבר.  בפרק 19 כרמלה מבינה שעקיבא סידר אותה והוא רוצה שהיא תשתף איתו פעולה. נילי מציעה לרוי פתרון לבעיית שושן ואפרים מוצא פתרון זול ללהקת הכושים העבריים. כרמלה רוצה שאביגיל תעבוד איתה ועם עקיבא ואדם מתעמת עם סופי.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 20

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 20 לצפייה ישירה  היא טלנובלה בה השחקנים הראשיים  הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. אין ספק שמדובר בפרק מותח, מרגש וסוחף במיוחד. בפרק זה כרמלה מודאגת ממצבו של אדם ומספרת לו על ספריימן - האיש והמסיכה. דינה מצליחה להשיג גישה לבחורה שזכי היה בקשר איתה לפני מותו. בינתיים רוי מנסה להרגיע את המצב עם שושן ואביגיל פונה לעקיבא בשביל שימנה אותה לסמנכ"לית.

  צפיות: 0 | דירוג: 4/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 21

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 21 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית  המספרת על צייר קומיקס שהתאושש  מתאונת דרכים ומתחיל לצייר קומיקס של גיבור העל שנקרא סלו מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. סלו-מן הופך להצלחה מטורפת בקרב בני נוער, אבל הקסטר רוצה לצייר אמנות בוגרת יותר ולכן עליו למצוא את האדם שהיה לפני התאונה. במקביל הוא מתחיל מערכת יחסים רומנטית עם בחורה ממשפחה עשירה. כיום הוא נחשב לסופרסטאר מקומי, עשיר ומצליח אך המסע שלו לגילוי עצמי מחודש גורם לו להיזכר בעברו המסתורי והאפל ולגלות סודות מעברו.

  צפיות: 0 | דירוג: 4/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 22

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 22 לצפייה ישירה המשודרת בויוה ללקוחות יס היא טלנובלה מיוחדת במינה בכיכובו של עופר שכטר המגלם צייר קומיקס שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את הזיכרון אך הוא ממשיך הכל הכוח באומנות שהוא כה אוהב ומציא סיפור קומיקס על גיבור על סלו מן שמציל את אהובתו כל פעם שהיא בסכנה. 

  צפיות: 0 | דירוג: 4/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 23

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 23 היא טלנובלה ישראלית הסובבת סביב אדם הקסטר, בחור צעיר אשר עובד עבור חברה ענקית שנקראית האפי טוק. בין השאר האפי טוק עוסקת גם בחוברת קומיקסים. אדם הוא הכתב הראשי של החוברת והקומיקס שלו מוביל בכל הרייטינגים. לקומיקס שלו קוראים סלו מן והוא הקומיקס האהוב על בני הנוער.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 24

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 24 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בכיכובו של עופר שכטר, שם הוא משחק צייר קומיקס מוכשר שזכרונו נמחק כתוצאה מתאונה והוא מנסה לשקם את חייו באמצעות ציור הקומיקס שהוא כל כך אוהב. במהלך הסדרה הוא מגלה פרטים אפלים מהעבר.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 25

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 25 לצפייה ישירה היא הטלנובלה שכבשה כבר את לב הצופים יש יס ועכשיו מגיע גם לשאר המסתקרנים. העלילה סובבת סביב צייר קומיקס מוכשר אותו מגלם עופר שכטר, אשר איבד את זכרונו גתוצאה מתאונת דרכים קשה ועכשיו הוא מתמודד עם ההשלכות ומנסה לשחזר את חייו הקודמים. תוך כדי הוא מגלה דברים אפלים מעברו אך מהצד השני הוא זוכה להוקרה והערצה רבה בזכות הקומיקס בחדש שיצר על גיבור על שמציל את אהובתי הנצחית.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 26

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 26 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שמשודרת ללקוחות יס בלבד בערוץ ויוה. בפרק 26 כרמלה מרוצה מההקלטה של מכשיר ההאזנה על השרשרת של אביגיל, אבל זו לא שמחה מהבחירה של עקיבא באניגמה ועוד יותר מוטרדת כשמבינה שאדם נפגש שוב עם סופי. בינתיים עקיבא לא מתייאש וממשיך לחזר אחרי כרמלה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 27

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 27 לצפייה ישירה מגולל את סיפורו של אדם הקסטר ( עופר שכטר), צייר קומיקס מצליח שאיבד את זכרונו בעקבות תאונה ונכנס לקומה. אחרי שהתאושש הוא החל לצייר קומיקס של גיבור העל סלו-מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית – דיבורית. סלו-מן הוא הצלחה היסטרית בקרב בני נוער, אבל הקסטר רוצה לצייר אמנות בוגרת יותר ולכן עליו למצוא את האדם שהיה לפני התאונה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 28

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 28 היא טלנובלה בכיכובו של עופר שכטר המגלם צייר קומיקס שעבר תאונת דרכים וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. בזמן שיקומו הוא יוצר קומיקס שמאוד מצליח בקרב הנוער ומנסה לגלות פרטים על חייו הקודמים. במקביל הוא מתאהב בבחורה בת עשירים אותה משחקת עדי הימבלבלוי.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 29

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 29 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראל המשודרת ללקוחות יס בלבד בערוץ ויוה ומספרת לנו על  אדם הקסטר, צייר קומיקס מצליח בתחומו, שאיבד את זכרונו בתאונה ומחפש את זהותו מחדש תוך כדי שהוא יוצר עלילית קומיקס חדשה מצליחה מאוד בקרב בני נוער של גיבור העל סלו-מן שמציל את אהובתו בכל הזדמנות אפשרית. את אדם הקסטר משחק השחקן והמנחה עופר שכטר.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 30

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 30 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד בה מסודר על צייר קומיקס שאיבד את זכרונו וכעת הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד. הוא מוציא סיפור קומיקס מצליח מאוד בקרב הנוער, אל מרגיש שהוא רוצה ליצור באופן בוגר יותר ולכן הוא צריך למצוא את זהותו. בפרק 30 אדם לא מוכן לעבוד עם סטאז'ר ואביגיל חוששת מהקשר שלו עם סופי. הוא מתכנן להפגיש בין סופי לאביגיל כדי שאביגיל לא תדאג יותר. עקיבא דואג שהתקיפה נגדו לא תפורסם ומחליט להיות חמוש מעכשיו. כרמלה נפגשת עם חאג'בה ואפרים כבר לא מסוגל לשמוע יותר עלבונות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 31

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 31 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד בה מסודר על צייר קומיקס שאיבד את זכרונו וכעת הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד. הוא מוציא סיפור קומיקס מצליח מאוד בקרב הנוער, אל מרגיש שהוא רוצה ליצור באופן בוגר יותר ולכן הוא צריך למצוא את זהותו. כנסו וצפו בטלנובלה בצפייה ישירה ובחינם! צפייה נעימה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 32

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 32 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בויוה ללקוחות יס בלבד והיא מספרת על צייר קומיקס שאיבד את זכרונו כתוצאה מתאונה וכעת הוא מנסה להשתקם על ידי הציור ועל ידי אהבה חדשה. בפרק 32 אפרים ניצל על ידי חבורת אנשים לא מזוהים ונסחף אחריהם למועדון לא שגרתי. סופי בורחת כשרואה שאדם עם אביגיל ואדם רודף אחריה. עקיבא ממשיך לטשטש עקבות מהתקיפה שקרתה לו, ולרוי ולאדם יש רעיון חדש לשיתןף פעולה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 33

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 33 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד, בה מככבים בתפקידים הראשיים השחקן והמנחה עופר שכטר והשחקנית עדי הימלבלוי. אתם מוזמנים לראות את על הפרקים לצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 34

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 34 לצפייה ישירה היא הטלנובלה הישראלית המשודרת בערוץ ויוה בהשתתפותם של עופר שכטר ועדי הימבלבלוי שמשחקים בסדרה זוג אוהבים כמו ששיחקו בטלנובלה האלופה ששודרה בהוט. העלילה סובבת סביב אדם הקסטר, ציר קומיקס המנסה לשקם את עצמו ואת זכרונו לאחר שעבר תאונת דרכים קשה. אתם מוזמנים לראות את פרקי העונה לצפייה ישירה ועם תרגום מובנה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 35

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 35 לצפייה ישירה היא הטלנובלה הישראלית שמשודרת אחרי הרבה זמן שהטלנובלות הישראליות נעלמו מן מסך הטלוויזיה. אתם מוזמנים לראות את סיפורו של צייר קומיקס שלאחר תאונת דרכים קשה מנסה לשקם את זכרונו ואת חייו. בואו לראות את הטלנובלה במלואה בצפייה ישירה וללא כל תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 36

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 36 לצפייה ישירה היא הטלנובלה הישראלית אודות אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר שמנסה לשקם את חייו ולהיזכר בעברו בגלל שאיבד את זכרונו בתאונת דרכים. הוא זוכה להצלחת הקומיקס שלו שכתב על גיבור על בשם סלו מן שמציל את אהובתו הנצחית  אבל רוצה לצאת לדרך חדשה ולכן חייב למצוא את מי שהיה לפני התאונה הנוראית. בפרק 36 אדם מנחם את סופי והיא דואגת להבהיר שהקשר ביניהם הוא אפלטוני. עקיבא מספר לזלמן שנילי סוחטת אותו ומתעקש להפגש עם כרמלה בחדר במלון. אביגיל מספרת לאדם הנסער שפגשה את סופי והוא מנסה להבין את מי באמת היא פגשה. אתם מוזמנים לראות את הסדרה בצפייה ישירה ללא כל תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 37

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 37 לצפייה ישירה  היא טלנובלה ישראלית המשודרת בלווין של יס המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייק קומיקס צעיר ומצליח אשר יוצא לדרך חדשה בעקבות תאונת דרכים קשה בה נאבד זכרונו. הוא ממשיך לעשות את מה שהוא אוהב אך יחד עם זאת מנסה לשחזר את עברו הלא נודע. את אדם הקסטר מגלם השחקן והמנחה עופר שכטר. אתם מוזמנים לראות את כל פרקי הטלנובלה כאן באיכות הכי טובה ללא בעיות. בפרק 37 אדם מתפרץ על סופי ומנסה לנתק איתה קשר, היא אומרת לו משהו שמשאיר אותו המום. דינה מספרת לעקיבא על ההתפתחויות שגילתה בנוגע למותו של זכי. עקיבא וקדושי נפגשים עם אביו של זלמן כדי שישתף איתם פעולה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 38

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 38 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בכיכובו של השחקן והמנחה עופר שכטר, אשר מגלם דמות של בחור בשם אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכר ואהוב שיוצר סיפור קומיקס חדש מצליח מאוד אודות גיבור על בשם סלו מן שמציל את העולם ומחלץ תמיד את אהובתו מפני סכנות. במקביל אדם נאלץ לחפש את עברו מכיוון שזכרונו אבד לו בעת תאונת דרכים קשה. לצידו של עופר שכטר משחקת עדי הימבלבלוי, אשר מגלמת את דמותה של בת עשירים שמתאהב בו במהלך הפרקים. את כל פרקי הטלנובלה אתם מוזמנים לראות בצפייה ישירה ובחינם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 39

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 39 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. הטלנובלה מגוללת את סיפורו של  צייר קומיקס מפורסם ומוערך שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים קשה ולאחר שהוא מתאושש הוא נאלץ לחפש את הזהות שלו ותוך כדי הוא מצייר גיבור על חדש בשם סלו-מן שמציל תמיד את אהובתו הנצחית. בדרך לגילוי זהותו הוא נתקל בפרטים לא נעימים מהעבר. בפרק 39 אפרים רוצה שרוי יפגש עם שימי תבורי אבל זה עסוק בלצוטט לאביגיל. עקיבא רוצה להפתיע את כרמלה ומגלה שהיא לא הייתה כנה איתו. ואחרי שיחה כנה עם אביגיל, אדם מחליט להיפרד מסופי.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 40

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 40 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית  המגוללת את סיפורו של צייר קומיקס שהתאושש מתאונת דרכים ומתחיל לצייר קומיקס של גיבור העל שנקרא סלו מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. סלו-מן הופך להצלחה מטורפת בקרב בני נוער, אבל הקסטר רוצה לצייר אמנות בוגרת יותר ולכן עליו למצוא את האדם שהיה לפני התאונה. במקביל הוא מתחיל מערכת יחסים רומנטית עם בחורה ממשפחה עשירה.  בפרק 40 אדם מצטער על ששכב עם סופי למרות שהוא פיתח רגשות כלפיה. עקיבא משתף את קדושי בכעסים על כרמלה. אירועי סלומן וההצבעה מתחילים וכרמלה חושבת שמעכשיו הכל יהיה חלק. אביגיל מציבה לאדם אולטימטום

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 41

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 41 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראל המשודרת בערוץ ויוה רק ללקוחות יס בכיכובו של השחקן עופר שכטר אשר משחק צייר קומיקס שיוצא למסע של חיפוש זהותו לאחר שהוא מאבד אותה בתאונת דרכים קשה. את כל הפרקים של אניגמה תוכלו לראות בצפייה ישירה באיכות הטובה ביותר. בעקבות תוצאת ה"תיקו" בהצבעה, מני ושושן מבקשים מאדם לבחור בין דיבורית ואניגמה. חאג'בה מאיים על כרמלה שתחזיר לו את הכסף או שמשהו רע מאוד יקרה. בפרק 41 נילי מספרת לשגב על הקלטה של רוי שיש לה וכרמלה מקבלת טלפון מטריד מד"ר ברעם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 42

  לחץ לצפייה ישירה

  הטלנובלה אניגמה פרק 42 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בכיכובם של השחקנים הנודעים עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד בעבר גם בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 42 כרמלה מבינה שהכל בסיכון עכשיו ומנסה להשיג כסף. אביגיל מנסה להיות יותר נינוחה ובעזרת רוי, משקמת את היחסים עם אדם. נילי מתחילה להבין ששגב ועקיבא קרובים וקדושי מבטיח לעזור לדינה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 43

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 43 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת ללקוחות יס בלבד בערוץ ויוה שבלווין. העלילה סובבת סביב צייר קומיקס מוכשר בשם אדם הקסטר שמוצא את עצמו מחפש אחר זהותו ללא הרף לאחר שאיבד את זכרונו בתאונת דרכים קשה. במקביל הוא מאוד מצליח ביצירתו החדשה שהיא קומיקס אודות גיבור כל בשם סלו מן שמציל את אהובתו בכל הזדמנות. בפרק 43 הבחורה מחליטה לא להתעסק יותר עם אדם וההקסטרים אחרי שאפרים נקט בצעדים חמורים. עקיבא רוצה שנילי תעבוד בשבילו. אביגיל מנסה ללא הצלחה לתת לאדם השראה וקדושי מפגיש סוף סוף בין דינה וכחולה 39 שעונה לה על השאלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 44

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 44 לצפייה ישירה היא הטלנובלה שכבשה כבר את לב הצופים יש יס ועכשיו מגיע גם לשאר המסתקרנים. העלילה סובבת סביב צייר קומיקס מוכשר אותו מגלם עופר שכטר, אשר איבד את זכרונו גתוצאה מתאונת דרכים קשה ועכשיו הוא מתמודד עם ההשלכות ומנסה לשחזר את חייו הקודמים. תוך כדי הוא מגלה דברים אפלים מעברו אך מהצד השני הוא זוכה להוקרה והערצה רבה בזכות הקומיקס בחדש שיצר על גיבור על שמציל את אהובתי הנצחית.  אם עדיין לא ראיתם אניגמה זו ההזדמנות שלכם לראות גם אם אינכם לקוחות יס. בואו לראות את הסדרה בצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 45

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 45 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית, המשודרת בערוץ ויוה ורק לקוחות יס יכולים לצפות בה. העלילה מגוללת את סיפורו של צייר קומיקסים מוכשר שיוצא למסע חיפוש של זהותו ושל חייו הקודמים. בדרך הוא נזכר בכל מיני חוויות מהעבר אך הוא אינו מרוצה מהם. בסדרה מככב השחקן המוכשר עופר שכטר ולצידו משחקת עדי הימבלבוי המוכשרת. את כל הפרקים של אניגמה תוכלו לראות כאן בצפייה ישירה ללא תקלות, גם אם אינכם לקוחות יס. אנחנו מאחלים לכם צפייה נעימה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 46

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 46 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בכיכובו של עופר שכטר, ומשודרת ללקוחות יס בלבד. העלילה עוסקת בצייר קומיקס בשם אדם הקסטר שעובר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך מאבד את זכרונו. הוא יוצא למסע של חיפוש וגילוי עצמי על מנת להשיב את זכרונו ולגלות פרטים על עברו. את כל הפרקים של הטלנובלה תוכלו לראות כאן בצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 47

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 47 לצפייה ישירה היא  טלנובלה ישראלית המשודרת ב YES כל ערב בשעה 19:30 בכיכובו של עופר שכטר מושכת אלפי צופים מידי ערב. הסדרה ממשיכה לספר על צייר קומיקס מצליח אשר מנסה להשתקם מתאונת דרכים קשה, אשר מאורס לבת עשירים יפהפייה. משפחתו מגוננת עליו, אך גם תלויה בו כלכלית.  בפרק 47 הדרמטי והמעניין, דינה מתקשה לקבל את מה שהבחור שהציג עצמו כ-כחולה 39 יש להגיד. אפרים מתעמת סוף סוף עם כרמלה. אביגיל ורוי ממשיכים לצייר ביחד. אדם שוב רואה את סופי אך הפעם היא לא לבד. בואו להנות מהפרק באיכות מעולה ובחינם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 48

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 48 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. כאשר הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד, הוא מגלה פרטים מהעבר שהוא אינו מרוצה מהם כל כך. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים יפהייפיה שממלאה את עולמו. השחקנים הראשיים בסדרה הם השחקן והמנחה עופר שכטר והשחקנית והדוגמנית עדי הימלבלוי. בפרק 48 אדם מתחבא בחדר ונחשף לכל מה שסופי והבחור עושים וזה מתסכל אותו. עקיבא מרוצה שאביגיל נותנת לרוי לצייר במקום אדם. נילי משתפת פעולה עם קדושי ועקיבא ודינה כועסת על קדושי ששיקר.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 48

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 48 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בלווין של יס, בערוץ ויוה ללקוחות בלבד, המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. כאשר הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד, הוא מגלה פרטים מהעבר שהוא אינו מרוצה מהם כל כך. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים יפהייפיה שממלאה את עולמו. השחקנים הראשיים בסדרה הם השחקן והמנחה עופר שכטר והשחקנית והדוגמנית עדי הימלבלוי. בפרק 48 אדם מתחבא בחדר ונחשף לכל מה שסופי והבחור עושים וזה מתסכל אותו. עקיבא מרוצה שאביגיל נותנת לרוי לצייר במקום אדם. נילי משתפת פעולה עם קדושי ועקיבא ודינה כועסת על קדושי ששיקר לה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 49

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 49 לצפייה ישירה היא הטלנובלה הישראלית של ערוץ ויוה המשודרת ללקוחות יס בלבד ומאוד מצליחה בקרב הציבור. טלנובלה זו עלתה לאחר תקופה ארוכה שלא צולמו טלנובלות ישראליות. עלילית הטלנובלה מספרת על בחור בשם אדם הקסטר, אותו מגלם השחקן המוכשר עופר שכטר, צייק רומיקס אהוב בקרב בני הנוער שלפתע עובר תאונת דרכים קשה ונכנס לקומה. כאשר הוא מתעורר הוא מגלה כי זכרונו נמחק ולכן נאלץ לשחזר את חייו מחדש. במהלך המסע לגילוי עצמי הוא נחשף לפרטים מן עברו שאינו שמח להוודות אליהם. בנוסף הוא מתאהב בבת עשירים יפהיפיה הלו היא עדי הימלבלוי. את כל הפרקים של אניגמה תוכלו לראות בצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 50

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 50 לצפיה ישירה היא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. במקרה ולא ראיתם עדיין את הטלנובלה אניגמה זה הזמן הנכון להתחיל לצפות בכל הפרקים שלה. מומלץ ביותר.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 51

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 51 לצפייה ישירה  הוא פרק נוסף בטלנובלה שסחפה צופים הרבים אל מסך הטלוויזיה. היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד ובה מסופר על בחור צעיר שעוסק בקומיקס, כאשר יום אחד הוא עובר תאונת דרכים הגורמת לו להיכנס לקומה. כתוצאה מהתאונה גם זכרונו נמחק והוא יוצא למסע פנימי להשיב את הזכרון שלו ובמקביל ממשיך לשגשג בתפקידו. אניגמה פרק 51 בצפייה ישירה ללא תקלות ובחינם. אל תפספסו.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 52

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 52 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שמשודרת בערוןץ ויוה, ערוץ הטלנובלות הרשמי, ללקוחות יס בלבד. כוכבי הסדרה הם צמד השחקנים ששיחקו כבר יחד בעבר עופר שכטר ועדי הימבלבלוי. העלילה סובבת סביב אדם הקסטר צייר קומיקס נודע שעובר תאונת דרכים וכתוצאה מכך מאבד את זכרונו. כאשר הוא מחפש את זהותו הוא מגלה פרטים שאינו היה רוצה כל כך לדעת במחשבה לאחור.את כל הפרקים המרתקים בטלנובלה הישראלית אניגמה תוכלו לראות כאן בצפייה ישירה ללא כל תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 53

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 53 לצפייה ישירה הוא פרק מותח וסוחף בטלנובלה הישראלית שכבשה את בני הנוער. עלילת הטלנובלה סובבת סביב אדם הקסטר, צייר קומיקס, שמנסה לשקם את חייו באמצעות הקומיקס, לאחר שעבר תאונת דרכים קשה וזכרונו אבד. הקומיקס זוכה להצלחה אדירה והוא ממשיך לחפש במקביל את זהותו האבודה. בפרק 53 אדם נחוש לגלות מיהו הבחור במסיכת ספריימן וסופי מגרשת את אדם מהבית. עקיבא מוכיח לנילי שהיא לא יכולה לסמוך על ג', רוי ואביגיל נפגשים שוב ולכרמלה מחכה ביקור מאיים.את כל פרקי הסדרה אניגמה תוכלו לראות בצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 54

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 54 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככב השחקן והמנחה המעולה עופר שכטר, ולצידו מככבת הדוגמנית והשחקנית עדי הימלבלוי. השניים משחקים נאהבים בטלנובלה כמו ששיחקו יחד בטנובלה של הוט האלופה. העלילה של אניגמה סובבת סביב צייר קומיקס מוכשר שלאחר תאונת דרכים קשה מאבד את זכרונו, ויוצא למסע של חיפוש עצמי ובדרך ממשיך ביצירתו שזוכה לאהדת הציבור. בואו לראות את אניגמה פרק 54 ואת כל הפרקים של הטלנובלה בצפייה ישירה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 73

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 73 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בלווין של יס, בערוץ ויוה ללקוחות בלבד, המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. כאשר הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד, הוא מגלה פרטים מהעבר שהוא אינו מרוצה מהם כל כך. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים יפהייפיה שממלאה את עולמו. השחקנים הראשיים בסדרה הם השחקן והמנחה עופר שכטר והשחקנית והדוגמנית עדי הימלבלוי. בפרק דינה מפתיעה את קדושי כשהוא מחזיק את מני ושושן. רוי לא מצליח לתפוס את מני ושושן.

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 55

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 55 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככב השחקן והמנחה המעולה עופר שכטר, ולצידו מככבת הדוגמנית והשחקנית עדי הימלבלוי. השניים משחקים נאהבים בטלנובלה כמו ששיחקו יחד בטנובלה של הוט האלופה. העלילה של אניגמה סובבת סביב צייר קומיקס מוכשר שלאחר תאונת דרכים קשה מאבד את זכרונו, ויוצא למסע של חיפוש עצמי ובדרך ממשיך ביצירתו שזוכה לאהדת הציבור. בואו לראות את אניגמה פרק 54 ואת כל הפרקים של הטלנובלה בצפייה ישירה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 56

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 56 לצפייה ישירה טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד בה מסופר על צייר קומיקס שאיבד את זכרונו וכעת הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד. הוא מוציא סיפור קומיקס מצליח מאוד בקרב הנוער, אל מרגיש שהוא רוצה ליצור באופן בוגר יותר ולכן הוא צריך למצוא את זהותו. בפרק זה סופי לא משתכנעת מהתיאוריה של אדם שנותר המום. אביגיל מחליטה לשתף פעולה עם כרמלה כדי להחזיר את אדם אליה ומנסה להיעזר בהוריה. נילי עוברת לגור אצל רוי ואפרים כדי להתחמק מעקיבא ואדם מחליט להוכיח לקדושי שספריימן חי.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 57

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 57 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בערוץ ויוה , אשר משודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. הסדרה מספרת על בחור צעיר ויפה בשם אדם הקסטר שעיסוקו מתמקד בציור קומיקס וכאשר הוא עובר תאונת דרכים קשה הוא מאבד את זכרונו אשר גורם לחייו להשתנות. הוא מנסה לשחזר את עברו ומגלה פרטים אפלים אודות חייו. במקביל הוא ממשיך לשגשג בציורי הקומיקס שלו שזוכים להצלחה רבה בקרב הנוער. אניגמה לצפייה ישירה, אנחנו כאן בשבילכם מתי שרק תרצו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 58

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 58 לצפייה ישירה טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד בה מסופר על צייר קומיקס שאיבד את זכרונו וכעת הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד. הוא מוציא סיפור קומיקס מצליח מאוד בקרב הנוער על גיבור על שמציל את אהובתו הנצחית אבל רוצה ליצור באופן בוגר יותר ולכן הוא צריך למצוא את זהותו. את התפתחות העלילה אתם מוזמנים לראות  בפרקים של אניגמה לצפייה ישירה, שנמצאים כאן במיוחד בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 59

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 59 לצפייה ישירה לצפייה ישירה היא טלנובלה המשודרת בעורץ ויוה ללקוחות יס בלבד שכבשה את לב הצופים ומספרת על צייר קומיקס שמנסה לשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה על ידי מה שהוא הכי אוהב לעשות והוא ציור הקומיקס. הוא יוצר דמות חדשה שזוכה להצלחה גדולה בקרב הנוער והוא מחליט שהוא רוצה לעשות דברים לקהל יעד גדול יותר. את כל הפרקים אתם מוזמנים לראות כאן בצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 60

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 60 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד ומדברת על צייר קומיקס מוכשר שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים וכאשר הוא מתאושש הוא מנסה לחפש את זהותו וממשיך בכל המרץ בעיסוקו האהוב , ציור קומיקס. את צייר הקומיקס משחק עופר שכטר ולצידו משחקת עדי הימבלבלוי. בפרק 60 קדושי מופתע מהישירות של דינה והוא לא בטוח מה לעשות. סופי מראה לאדם את הטבעת של עקיבא ואדם נחוש לעשות הכל כדי לעזור לה ולספריימן. רוי נשאר בדייט הרומנטי של נילי וגבי ואביגיל מחליטה להפתיע את אדם.

  צפיות: 0 | דירוג: 2/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 61

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 61 לצפייה ישירה  טלנובלה המשודרת בעורץ ויוה ללקוחות יס בלבד שכבשה את לב הצופים ומספרת על צייר קומיקס שמנסה לשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה על ידי מה שהוא הכי אוהב לעשות והוא ציור הקומיקס. הוא יוצר דמות חדשה שזוכה להצלחה גדולה בקרב הנוער והוא מחליט שהוא רוצה לעשות דברים לקהל יעד גדול יותר. עקיבא מפתיע את נילי בשיחה שלהם, כרמלה שוב מנסה להתנצל בפני אפרים והפעם הכל מתועד. מני דורש מאדם את הסקופ שהבטיח אבל לאדם יש עוד בקשה ועקיבא מתחיל לשאול את קדושי שאלות שהוא לא ציפה להן.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 62

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בויוה המגללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונת דרכים וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. הוא מנסה לשקם את חייו ומגלה בדרך פרטים אפלים על חייו. בתפקיד הראשי משחק השחקן והמנחה המוכשר עופר שכור ולצידו משחקת עדי הימלבלוי. בפרק 62 קדושי מתחמק מעקיבא וכרמלה מבקשת מרוי שיעזור לה לחזור לאפרים. בינתיים ספריימן וסופי מסכימים לשתף פעולה עם אדם כדי יעזור להם להפיל את עקיבא ולשם כך אדם מסכים לתת למני סקופ. בואו לראות את כל הפרקים שך אניגמה לצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 63

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 63 לצפייה ישירה  היא טלנובלה ישראלית שבה מככב השחקן והמנחה המעולה עופר שכטר, ולצידו מככבת הדוגמנית והשחקנית עדי הימלבלוי. השניים משחקים נאהבים בטלנובלה כמו ששיחקו יחד בטנובלה של הוט האלופה. העלילה של אניגמה סובבת סביב צייר קומיקס מוכשר שלאחר תאונת דרכים קשה מאבד את זכרונו, ויוצא למסע של חיפוש עצמי ובדרך ממשיך ביצירתו שזוכה לאהדת הציבור. בואו לראות את אניגמה פרק 63 לצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 64

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 64 לצפייה ישירה היא  טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. הטלנובלה מגוללת את סיפורו של  צייר קומיקס מפורסם ומוערך שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים קשה ולאחר שהוא מתאושש הוא נאלץ לחפש את הזהות שלו ותוך כדי הוא מצייר גיבור על חדש בשם סלו-מן שמציל תמיד את אהובתו הנצחית. בדרך לגילוי זהותו הוא נתקל בפרטים לא נעימים מהעבר. בפרק 64 גבי מספר לרוי את התוכניות לעתיד שיש לו עם נילי. ספריימן חושד שעוקבים אחרי אדם.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 65

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 65 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בכיכובו של השחקן עופר שכטר ובה צייר קומיקס בשם אדם הקסטר מנסה לשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה בה נכנס לקומה ואיבד את זכרונו. הוא ממשיך ביצירות הקומיקס שלו ובדרך הוא מגלה פרטים אפלים אודות עברו. במהלך העלילה הוא מתאהב בבת עשירים שאותה משחקת השחקנית עדי הימלבלוי. בפרק 65 רוי מנסה להתחמק מאביגיל והעניינים בין אפרים וסיגלית מתחממים. קדושי מתצפת על הבית של אדם אבל לספריימן וסופי יש תוכנית. כרמלה מבינה שאביגיל משנה תוכניות בגלל הראיון של אדם ואדם וסופי מתקרבים שוב אלא שהרגע שלהם נקטע בפתאומיות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 66

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 66 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד ומדברת על צייר קומיקס מוכשר שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים וכאשר הוא מתאושש הוא מנסה לחפש את זהותו וממשיך בכל המרץ בעיסוקו האהוב , ציור קומיקס. את צייר הקומיקס משחק עופר שכטר ולצידו משחקת עדי הימבלבלוי. בפרק 66 המרתק כרמלה מבקרת את אדם וחושדת שיש בחורה שהוא מחביא. קדושי מפתיע את נילי עם דרישות נוספות לפגישה הבאה שלה עם גבי. נילי נפתחת בפני סיגלית ואדם מתנצל בפני אביגיל על הראיון מה שגורם לאביגיל לפתח ציפיות. שתיהיה לכם צפייה מהנה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 67

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 67 לצפייה ישירה טלנובלה ישראלית מדע בדיונית על עולם הקומיקס ובה צייר קומיקס צעיר ומוכר כובש את בני הנוער על ידי יצירתו של גיבור על בשם סלו מן שמציל בכל רגע נתון את אהובתו האחת והיחידה. השחקן הראשי טלנובלה הזו הוא לא אחר מאשר עופר שכטר, השחקן והמנחה הדגול. בפרק 67 סופי מבקשת מאדם זמן לחשוב על הכל, דינה רוצה להיפגש עם קדושי שחושש מתוצאות המפגש. כרמלה ממשיכה להיאבק על ליבו של אפרים. סיגלית מייעצת לרוי לספר לאביגיל על רגשותיו וכרמלה מנסה ללחוץ על אדם שיצייר.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 68

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 68 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית, אשר משודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. הסדרה מספרת על בחור צעיר ויפה בשם אדם הקסטר שעיסוקו מתמקד בציור קומיקס וכאשר הוא עובר תאונת דרכים קשה הוא מאבד את זכרונו אשר גורם לחייו להשתנות. הוא מנסה לשחזר את עברו ומגלה פרטים אפלים אודות חייו. במקביל הוא ממשיך לשגשג בציורי הקומיקס שלו שזוכים להצלחה רבה בקרב הנוער. בפרק זה רוי מפתיע את אביגיל בפתיחות שלו. עקיבא חושד שלדינה יש רומן ומבקש מקדושי שיעקוב אחריה. כרמלה מסבירה לאדם מדוע הציורים דחופים עכשיו וסיגלית מספרת לרוי דברים נוראיים שאמו עשתה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 69

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 69 היא טלנובלה המשודרת בעורץ ויוה ללקוחות יס בלבד שכבשה את לב הצופים ומספרת על צייר קומיקס שמנסה לשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה על ידי מה שהוא הכי אוהב לעשות והוא ציור הקומיקס. הוא יוצר דמות חדשה שזוכה להצלחה גדולה בקרב הנוער והוא מחליט שהוא רוצה לעשות דברים לקהל יעד גדול יותר. אניגמה לצפייה ישירה נמצאת ממש כאן באתר עם פרקים מלאים.בפרק 69  רוי המום ממה שסיגלית סיפרה לו ומחליט לנתק קשר עם כרמלה. העניינים בין אדם וסופי מתלהטים. דינה לא מקבלת 'לא' מקדושי וגבי מחליט סופסוף לשאול את נילי את השאלה.

  צפיות: 0 | דירוג: 1/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 70

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 70 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. הטלנובלה מגוללת את סיפורו של  צייר קומיקס מפורסם ומוערך שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים קשה ולאחר שהוא מתאושש הוא נאלץ לחפש את הזהות שלו ותוך כדי הוא מצייר גיבור על חדש בשם סלו-מן שמציל תמיד את אהובתו הנצחית. בדרך לגילוי זהותו הוא נתקל בפרטים לא נעימים מהעבר.בפרק 70 נילי המופתעת חוששת שגבי ימצא את מכשיר הציטוט שעליה ואדם מאושר בזרועותיה של סופי. כרמלה מבקשת מאפרים עוד הזדמנות. קדושי מרגיע את חששותיו של עקיבא לגבי נילי ומישהו מצליח לחדור לדירה של אדם ולהפתיע את כולם

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 71

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 71 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערות ויוה ללקוחות יס בלבד.  השחקנים הראשיים הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. בואו לראות את כל הפרקים של הטלנובלה אניגמה ללא תקלות ובחינם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 72

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 72 לצפייה ישירה טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד בה מסופר על צייר קומיקס שאיבד את זכרונו וכעת הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד. הוא מוציא סיפור קומיקס מצליח מאוד בקרב הנוער, אל מרגיש שהוא רוצה ליצור באופן בוגר יותר ולכן הוא צריך למצוא את זהותו. בפרק 72 קדושי גורר את שושן המפוחדת למרתף ואדם מנסה לתפוס אותו. עקיבא מתרשם מדינה בשיעור הריקוד וכרמלה מנסה לשכנע את אדם להגיע לארוחה משפחתית שהיא מכינה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 73

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 73 לצפייה ישירה בכיכובם של עופר שכטר ועדי הימבלבלוי ששיחקו יחד בעבר בטלנובלה "האלופה" חוזרים לשחק בטלנובלה שמשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד ומספרת על אומן קומיקס מוכשר שעובר תאונת דרכים קשה ומאבד את זכרונו. לאחר שהוא חוזר אל עצמו הוא יוצא למסע של חיפוש עצמי ותוך כדי מוציא קומיקס שמצליח מאוד על גיבור על שמציל את אהובתו הנצחית. בפרק 73 דינה מפתיעה את קדושי כשהוא מחזיק את מני ושושן. אדם מגיע לבית המשפחה וכועס כשמגלה שאפרים עושה סדנה לנשים מבוגרות. רוי לא מצליח לתפוס את מני ושושן ואדם חושד שלקדושי יש יד בזה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 74

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 74 לצפייה ישירה היא טלנובלה המשודרת בעורץ ויוה ללקוחות יס בלבד שכבשה את לב הצופים ומספרת על צייר קומיקס שמנסה לשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה על ידי מה שהוא הכי אוהב לעשות והוא ציור הקומיקס. הוא יוצר דמות חדשה שזוכה להצלחה גדולה בקרב הנוער והוא מחליט שהוא רוצה לעשות דברים לקהל יעד גדול יותר.  בפרק 74, למרות האלימות של קדושי, מני ושושן לא מנדבים פרטים. עקיבא לוחץ על נילי שתשיג מידע על גבי. לדינה יש תוכנית איך לגרום לעקיבא לקרב בינה לבין קדושי. אדם מנסה להציל את שושן ומני ומבין שספריימן לא היה כנה.אניגמה לצפייה ישירה כאן בשבילכם מתי שרק תרצו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 75

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 75 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית, אשר משודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. הסדרה מספרת על בחור צעיר ויפה בשם אדם הקסטר שעיסוקו מתמקד בציור קומיקס וכאשר הוא עובר תאונת דרכים קשה הוא מאבד את זכרונו אשר גורם לחייו להשתנות. הוא מנסה לשחזר את עברו ומגלה פרטים אפלים אודות חייו. במקביל הוא ממשיך לשגשג בציורי הקומיקס שלו שזוכים להצלחה רבה בקרב הנוער. במסיבת העיתונאים רוי עסוק בעיקר בלשבח את עצמו. גבי מנסה לגרום לנילי להיות יותר חמה אליו. סופי לא מאמינה למה שאדם מספר לה על ספריימן וזה מאכזב אותו. כרמלה מפתיעה את אפרים וסיגלית.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אנימה פרק 76

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 76 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד ומדברת על צייר קומיקס מוכשר שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים וכאשר הוא מתאושש הוא מנסה לחפש את זהותו וממשיך בכל המרץ בעיסוקו האהוב , ציור קומיקס. את צייר הקומיקס משחק עופר שכטר ולצידו משחקת עדי הימבלבלוי. בפרק 76 כרמלה מתחמקת מעימות עם אפרים וסיגלית. לאדם יש תוכנית איך להוכיח לאנני שספריימן הוא זה שירה. עקיבא מבהיר לאביגיל שיש בעיות עם סלומן ושצריך לתת לרוי הזדמנות. העימות של אדם וספריימן כנראה מגיע לסופו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 77

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 77 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית מדע בדיונית על עולם הקומיקס ובה צייר קומיקס צעיר ומוכר כובש את בני הנוער על ידי יצירתו של גיבור על בשם סלו מן שמציל בכל רגע נתון את אהובתו האחת והיחידה. השחקן הראשי טלנובלה הזו הוא לא אחר מאשר עופר שכטר, השחקן והמנחה הדגול.  בפרק זה רוי ונילי מנסים לשחזר מה אירע בליל אמש ורוי מגלה הפתעה על הגב שלו. שרה מפתיעה את אדם שלחוץ להסתיר ממנה ראיות שמסגירות את המהומה שקרתה. הרומן של קדושי ודינה כבר לא כל כך סודי. בואו לראות את פרק 77 ואת שאר פארי הטלנובלה המצליחה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 78

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 78 לצפייה ישירה בכיכובו של השחקן המוכשר עופר שכטר היא טלנובלה שיצאה בערוץ ויוה אך היא משודרת אך ורק ללקוחות יס ופה תוכלו למצוא אותה לצפייה חופשית לכולם. הטלנובלה מגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שרוצה לעבור מהקומיקס הצעיר לפרוייקטים גדולים יותר לקהל יעד מבוגר שרה מתעקשת להבין מה מקור הרעש שבארון ואדם מתחמק בצורה יצירתית. בפרק 78 נילי סוחטת את קדושי שישחרר אותה מהחוזה שלה. אביגיל ורוי פוגשים את המנתח הפלסטי שמבהיר מה אירע באותו לילה. 

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 79

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 79 לצפייה ישירה  לצפייה ישירה היא הטלנובלה הישראלית של ערוץ ויוה שמשודרת רק ללקוחות יס. בטלנובלה מככבים השחקנים המוכשרים עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחדיו גם בטלנובלת העבר של HOT 3 "האלופה". בפרק זה  אנני מבכה את מותו של ספריימן. דינה לא מגיעה לשיעור טנגו עם עקיבא. רוי ממשיך לגלות פרטים על אירועי הלילה בעזרת אביגיל ושושן. נילי מנסה לפענח מי השותפים של אדם ושרה מנסה לקרב שוב בין אביגיל ואדם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 80

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 80 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בויוה המגללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונת דרכים וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. הוא מנסה לשקם את חייו ומגלה בדרך פרטים אפלים על חייו. בתפקיד הראשי משחק השחקן והמנחה המוכשר עופר שכור ולצידו משחקת עדי הימלבלוי. בפרק 80 רוי מנסה להתקרב לאביגיל שדוחה אותו ומבקשת שיתמקד בדמות שתחליף את סלומן. קדושי מצליח לשחרר את נילי הנרגשת מהעסקה. אפרים רוצה לקחת את הקשר עם סיגלית צעד קדימה. בינתיים, אדם מצליח לעודד קצת את אנני.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 81

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 81 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערות ויוה ללקוחות יס בלבד.  השחקנים הראשיים הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. בואו לראות את כל הפרקים של הטלנובלה אניגמה ללא תקלות ובחינם. אל תפספסו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 82

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 82 לצפייה ישירה בכיכובו של השחקן המוכשר עופר שכטר היא טלנובלה שיצאה בערוץ ויוה אך היא משודרת אך ורק ללקוחות יס ופה תוכלו למצוא אותה לצפייה חופשית לכולם. הטלנובלה מגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שרוצה לעבור מהקומיקס הצעיר לפרוייקטים גדולים יותר לקהל יעד מבוגר. את כל הפרקים בטלנובלה אניגמה תוכלו לראות ממש כאן בצפייה ישירה עם תרגום מובנה ללא תקלות. בפרק 82 דינה משתפת את אביגיל בתוכנית הבריחה עם קדושי וכרמלה מחליטה למרות הכל לחזור לבית שלה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 83

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 83 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בערוץ ויוה , אשר משודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. הסדרה מספרת על בחור צעיר ויפה בשם אדם הקסטר שעיסוקו מתמקד בציור קומיקס וכאשר הוא עובר תאונת דרכים קשה הוא מאבד את זכרונו אשר גורם לחייו להשתנות. הוא מנסה לשחזר את עברו ומגלה פרטים אפלים אודות חייו. במקביל הוא ממשיך לשגשג בציורי הקומיקס שלו שזוכים להצלחה רבה בקרב הנוער.  בפרק זה כרמלה מבהירה לאפרים וסיגלית ההמומים שהיא שם כדי להישאר. אדם מכעיס את אנני כשלא מצליח להיפטר מהעיתונאים ומשרה. אביגיל משתפת את עקיבא ברצונות של דינה ואפרים מחליט להתעמת עם קדושי.

  צפיות: 0 | דירוג: 1/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 84

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 84 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערות ויוה ללקוחות יס בלבד.  השחקנים הראשיים הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. בפרק 84 קדושי לא בטוח איך להתמודד עם דבריו של עקיבא. רוי מבקש מאדם שישחרר את אביגיל אבל אביגיל לא עושה לו את זה קל. אפרים נעלב מסיגלית ומרגיש מנוצל ודינה נפרדת מהמועדון ומגיעה לשדה התעופה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 85

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 85 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בכיכובו של השחקן עופר שכטר ובה צייר קומיקס בשם אדם הקסטר מנסה לשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה בה נכנס לקומה ואיבד את זכרונו. הוא ממשיך ביצירות הקומיקס שלו ובדרך הוא מגלה פרטים אפלים אודות עברו. במהלך העלילה הוא מתאהב בבת עשירים שאותה משחקת השחקנית עדי הימלבלוי. בפרק 85 דינה נעצרת ומופתעת מההאשמות שמופנות אליה. מני משתף את כרמלה ברגשותיו לשושן וביחד הם מגלים פרטים על סיגלית. קדושי מבין שעליו לבטל את הטיסה ואנני כועסת על אדם שטרם סיפר לאביגיל עליהם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 86

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 86 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד בה מסופר על צייר קומיקס שאיבד את זכרונו וכעת הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד. הוא מוציא סיפור קומיקס מצליח מאוד בקרב הנוער, אל מרגיש שהוא רוצה ליצור באופן בוגר יותר ולכן הוא צריך למצוא את זהותו. בפרק זה סיגלית לא מפחדת שאפרים יפגע מהכנות שלה ואדם מחליט לשתף את אביגיל ברגשות שלו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 87

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 87 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בויוה המגללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונת דרכים וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. הוא מנסה לשקם את חייו ומגלה בדרך פרטים אפלים על חייו. בתפקיד הראשי משחק השחקן והמנחה המוכשר עופר שכור ולצידו משחקת עדי הימלבלוי. בפרק 87 אביגיל נסערת מהגילוי על אדם ואנני. דינה ועקיבא מאושרים שהצליחו להחיות את האש ביניהם ודינה מנסה לחתוך את הקשר עם קדושי. גבי שוב נפגש עם החדרנית ששולחת מסרים לנילי ואנני מפתיעה את אדם עם הצעה לערב רומנטי.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 88

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 88 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערות ויוה ללקוחות יס בלבד.  השחקנים הראשיים הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. בפרק זה עקיבא ההמום לא מוכן להקשיב לקדושי ודינה. אביגיל מבטלת את התערוכה למרות ההשלכות הכלכליות. כרמלה רומזת לאפרים שסיגלית היא לא בדיוק האדם שהוא חושב שהיא ואדם ואנני מתגנבים למשרדי הפי-טוק. כל הפרקים של אניגמה מחכים לכם כאן בצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 89

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 89 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית, אשר משודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. הסדרה מספרת על בחור צעיר ויפה בשם אדם הקסטר שעיסוקו מתמקד בציור קומיקס וכאשר הוא עובר תאונת דרכים קשה הוא מאבד את זכרונו אשר גורם לחייו להשתנות. הוא מנסה לשחזר את עברו ומגלה פרטים אפלים אודות חייו. במקביל הוא ממשיך לשגשג בציורי הקומיקס שלו שזוכים להצלחה רבה בקרב הנוער.  בפרק זה חאג'בה והמאפיונרים לא נותנים לכרמלה עוד הזדמנות ושרה מסבירה לכרמלה למה אביגיל ביטלה את התערוכה. כרמלה מתחננת בפני אדם שיתפייס עם אביגיל הכעוסה אבל רוי הוא זה שמצליח להרגיע את אביגיל.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 90

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 90 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בלווין של יס, בערוץ ויוה ללקוחות בלבד, המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. כאשר הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד, הוא מגלה פרטים מהעבר שהוא אינו מרוצה מהם כל כך. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים יפהייפיה שממלאה את עולמו. השחקנים הראשיים בסדרה הם השחקן והמנחה עופר שכטר והשחקנית והדוגמנית עדי הימלבלוי. בפרק 90 אדם מבין שקדושי ראה את אנני ומציע לו לשתף פעולה. רוי חושש שאביגיל נישקה אותו ממקום פגיע אבל אביגיל מרגיעה אותו. אפרים עוקב אחרי סיגלית ושושן מפתיעה את אדם ברגע שיא עם אנני.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 91

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 91 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערות ויוה ללקוחות יס בלבד.  השחקנים הראשיים הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. בפרק 91 שושן לא מבינה למה אדם מציע נישואין לאוויר, עקיבא מוצא את כרמלה חבולה וחסרת הכרה ולוקח אותה לבית החולים. בינתיים אפרים מסכים לתת לסיגלית הזדמנות נוספת ואביגיל מתכננת ארוחת ערב רומנטית עם רוי. בואו לראות את כל הפרקים של אניגמה בצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 92

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 92 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בלווין של יס, בערוץ ויוה ללקוחות בלבד, המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. כאשר הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד, הוא מגלה פרטים מהעבר שהוא אינו מרוצה מהם כל כך. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים יפהייפיה שממלאה את עולמו. השחקנים הראשיים בסדרה הם השחקן והמנחה עופר שכטר והשחקנית והדוגמנית עדי הימלבלוי. קדושי מנסה לשכנע את אדם שישחרר אותו ומבטיח לא לספר כלום, אדם חושב אחרת. כרמלה מתעוררת בביה"ח ומגלה שאף אחד לא הגיע לבקר אותה ודינה מתחננת בפני עקיבא שייתן לה לחזור הביתה אבל לעקיבא יש תוכניות אחרות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 93

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 93 לצפייה ישירה היא טלנובלה הישראלית של ערוץ ויוה המשודרת ללקוחות יס בלבד ומאוד מצליחה בקרב הציבור. טלנובלה זו עלתה לאחר תקופה ארוכה שלא צולמו טלנובלות ישראליות. עלילת הטלנובלה מספרת על בחור בשם אדם הקסטר, אותו מגלם השחקן המוכשר עופר שכטר, צייק רומיקס אהוב בקרב בני הנוער שלפתע עובר תאונת דרכים קשה ונכנס לקומה. כאשר הוא מתעורר הוא מגלה כי זכרונו נמחק ולכן נאלץ לשחזר את חייו מחדש. במהלך המסע לגילוי עצמי הוא נחשף לפרטים מן עברו שאינו שמח להוודות אליהם. בנוסף הוא מתאהב בבת עשירים יפהיפיה הלוא היא עדי הימלבלוי. קדושי המום מהאלימות של אדם ומבקש שייקח אותו לבית חולים. דינה מפתיעה את רוי ואביגיל ומבקשת לגור איתם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 94

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 94 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית  המגוללת את סיפורו של צייר קומיקס שהתאושש מתאונת דרכים ומתחיל לצייר קומיקס של גיבור העל שנקרא סלו מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. סלו-מן הופך להצלחה מטורפת בקרב בני נוער, אבל הקסטר רוצה לצייר אמנות בוגרת יותר ולכן עליו למצוא את האדם שהיה לפני התאונה. במקביל הוא מתחיל מערכת יחסים רומנטית עם בחורה ממשפחה עשירה. בפרק זה נילי מבקשת מעקיבא הזדמנות נוספת וכרמלה משתפת את אפרים בחששותיה שהמצב של אדם לא טוב.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 95

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 95 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. מדובר באחת הסדרות המושקעות ביותר בישראל כיום, הנאה מובטחת. בפרק 95 רוי משתף את כרמלה ואפרים בקשר שלו ושל אביגיל. עקיבא מרוצה שנילי חזרה ובינתיים המצב של קדושי מתדרדר. בואו לראות את פרק 95 באיכות מעולה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 96

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 96 לצפייה יישירה היא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. בפרק 96 כרמלה מספרת לרוי שיש קניין פוטנציאלי ורוי משתף אותה ואת אפרים בקשר שלו ושל אביגיל. בואו לראות את כל הפרקים של אניגמה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 97

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 97 לצפייה ישירה  היא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. בפרק 97 המותח אדם לא מבין למה אנני לא עוזרת לו. דינה מנסה בכל דרך להשאיר את עקיבא. אביגיל ורוי שוב אינטימיים. אניגמה לצפייה ישירה ללא תקלות כבר אצלכם על המסך באיכות נדירה. אל תפספסו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 98

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 98 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד  ובה מככבים השחקנים עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 98 עקיבא נכנע לדינה ונותן לה לחזור הביתה. אביגיל משנה את דעתה לגבי הארוחה המשפחתית ונילי סולחת לגבי. כל הפרקים של אניגמה מחכים לכם כאן לצפייה ישירה ומהנה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 99

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 99 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראל המשודרת ביס אשר מגוללת את סיפורו של אדם הקסטר ( עופר שכטר), צייר קומיקס מצליח שאיבד את זכרונו בעקבות תאונה ונכנס לקומה. אחרי שהתאושש הוא החל לצייר קומיקס של גיבור העל סלו-מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית – דיבורית. סלו-מן הוא הצלחה היסטרית בקרב בני נוער, אבל הקסטר רוצה לצייר אמנות בוגרת יותר ולכן עליו למצוא את האדם שהיה לפני התאונה. את כל הפרקים של אניגמה תוכלו לראות ממש כאן ללא תקלות ובעיות מיוחדות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 100

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 100 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. כאשר הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד, הוא מגלה פרטים מהעבר שהוא אינו מרוצה מהם כל כך. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים יפהייפיה שממלאה את עולמו. השחקנים הראשיים בסדרה הם השחקן והמנחה עופר שכטר והשחקנית והדוגמנית עדי הימלבלוי. את פרק 100 של אניגמה תוכלו לראות כאן ללא תקלות ובאיכות מעולה. אל תפספסו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 101

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 101 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. כאשר הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד, הוא מגלה פרטים מהעבר שהוא אינו מרוצה מהם כל כך. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים יפהייפיה שממלאה את עולמו. על מנת לצפות בפרק החדש של אניגמה פרק 101 לצפייה ישירה הגעתם למקום הנכון.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 102

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 102 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד  ובה מככבים השחקנים עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק אפרים לא מצליח לקבל החלטה אם להתעמת עם אדם כעת או לחכות שהתערוכה תסתיים. כרמלה מנסה להבין דרך התגובות של אדם מה אנני כביכול אומרת. אדם מסכים לצייר בשביל הקניין ובמקביל מתכנן עם אנני תכניות חדשו

  צפיות: 0 | דירוג: 1.5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 103

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 103 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר, שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. כאשר הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד, הוא מגלה פרטים מהעבר שהוא אינו מרוצה מהם כל כך. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים יפהייפיה שממלאה את עולמו. כל הפרקים של אניגמה לצפייה ישירה מחכים רק לכם בפרקים מלאים ובאיכות מעולה. אל תפספסו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 111

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 111 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. בפרק 111 מקסי וחאג'בה מפתיעים את אדם, וסיגלית מסרבת לקבל את הפרידה מאפרים. קדושי מבקר את דינה במטרה לבדוק לשלומה וחושף סודות של עקיבא. כשעקיבא מנסה לסגור את כל החובות של כרמלה, מחכה לו הפתעה. כל הפרקים של אניגמה מחכים לכם כאן באתר ללא תקלות ובחינם. אל תפספסו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 104

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 104 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בכיכובו של השחקן עופר שכטר ובה צייר קומיקס בשם אדם הקסטר מנסה לשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה בה נכנס לקומה ואיבד את זכרונו. הוא ממשיך ביצירות הקומיקס שלו ובדרך הוא מגלה פרטים אפלים אודות עברו. במהלך העלילה הוא מתאהב בבת עשירים שאותה משחקת השחקנית עדי הימלבלוי. בפרק 104 עקיבא ונילי מתכננים כיצד להפיל את גבי. רוי מספר לנילי הכול על אדם ואנני, ונילי מייעצת שישתף את אביגיל. אפרים, שמנסה לנתק את סיגלית מחייו, מגיע לביקור אצל אדם ואנני ומשתף את כרמלה בכמה שקשה לו.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 105

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 105 לצפייה ישירה היא טלנובלה המשודרת ללקוחות יס בלבד ובה צייר קומיקס אותו משחק עופר שכטר מנסה לשקם את חייו לאחר שעבר תאונת דרכים קשה. הוא מנסה למצוא את עצמו על ידי שינויח כיוון מקצועי ובדרך מתאהב בבת עשירים. את כל הפרקים של אניגמה תוכלו לראות בצפייה ישירה עם תרגום מובנה, ללא תקלות. אל תפספסו את הטלנובלה הישראלית הטובה ביותר.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 106

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 106 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד  ובה מככבים השחקנים עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 106 גבי מבין שהחומר המסווג שהעביר לנילי הגיע לעקיבא. רוי מתלבט עם נילי על רעיון המעבר עם אביגיל, שעדיין לא יודעת את האמת על אדם ואנני. אביגיל מבקשת מדינה לעזוב את הדירה, ואדם ואנני מתכננים לפרוץ לבית של דינה.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 107

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 107 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בכיכובו של השחקן עופר שכטר ובה צייר קומיקס בשם אדם הקסטר מנסה לשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה בה נכנס לקומה ואיבד את זכרונו. הוא ממשיך ביצירות הקומיקס שלו ובדרך הוא מגלה פרטים אפלים אודות עברו. במהלך העלילה הוא מתאהב בבת עשירים שאותה משחקת השחקנית עדי הימלבלוי. דינה בתמימותה חושבת שכל החטיפה היא בעצם משחק מרגש, ואדם מתחיל לסחוט את קדושי, שמבין שאדם מדבר לאוויר. בינתיים, לרוי קשה לקבל את הרעפות האהבה של אביגיל והוא מעדיף לעזור לנילי המבולבלת.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 108

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 108 לצפייה ישירה היא טלנובלה המשודרת ללקוחות יס בלבד בערוץ ויוה והיא מביאה את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס נודע שמשתקם לאחר תאונת דרכים קשה. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים ומנסה לפנות ביצירתו לקהל יעד מבוגר יותר. את כל העלילה תוכלו לראות בפרקים המלאים של אניגמה לצפייה ישירה, באיכות HD וללא כל עלות. אניגמה פרק 108 כבר אצלכם. 

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 109

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 109 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שמשודרת ללקוחות יס בלבד בערוץ הטלנובלות ויוה בכיכובו של השחקן והמנחה עופר שכטר, שמגלם צייר קומיקס שעבר תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך זכרונו נאבד. לצידו משחקת השחקנית והדוגמנית עדי הימלבלוי, שמגלמת בת עשירים יפהיפיה. בפרק 109 אפרים דורש מסיגלית לעזוב, וקדושי מנסה להסביר לאדם שאנני לא באמת קיימת. אביגיל מפתיעה את רוי, שנרדם אצל נילי, והתגובה שלה מפתיעה עוד יותר. כשכרמלה ואפרים מתייאשים ממציאת פתרון, עקיבא חושף מיהו הקניין הסודי. את כל הפרקים של אניגמה תוכלו לראות בצפייה ישירה, עם תרגום מובנה וללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 110

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 110 לצפייה ישירה היא טלנובלה בעלת 150 פרקים במשגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס נודע שחזר לשיגרה לאחר שעבר תאונת דרכים קשה בקומה. בתפקיד הראשי משחקים המנחה והשחקן עופר שכטר והדוגמנית עדי המילבלוי. בפרק 110 כרמלה מבינה שעקיבא מתכוון להוציא אותה ואת משפחתה מהבוץ ולא מצליחה לשלוט בעצמה. קדושי מנסה לעשות עסקה עם אנני ואדם, שתעזור לאדם להבין שאנני לא קיימת, ודינה עדיין בטוחה שעקיבא אחראי על החטיפה שלה.

  צפיות: 0 | דירוג: 3/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 112

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 112 לצפייה ישירה  היא טלנובלה בת 150 פרקים שמשודרת ביס מידי יום ומציגה לנו את סיפורו של צייר קומיקס נודע שעבר 5 שנים לפני כן תאונת דרכים קשה. הוא מנסה להשתקם באמצעות משפחתו וחבריו וכן מכיר את אהבת חייו, בת עשירים שעוזרת לו בכל התהליך. בפרק 112 עקיבא מבין שהחשבונות מוקפאים בגלל הליכי הגירושין והיחסים שלו ושל כרמלה הולכים ומתהדקים. בינתיים, שושן סוחטת את רוי שימשיך לצייר, ואדם מבקש מאביגיל שתאפשר לו לנאום בכנס של דיבוג'י. כל הפרקים של אניגמה נמצאים באתר ואותם תוכלו לראות בצפייה ישירה, עם תרגום מובנה, ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 113

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 113 לצפייה ישירה היא  טלנובלה ישראלית הסובבת סביב אדם הקסטר, בחור צעיר אשר עובד עבור חברה ענקית שנקראית האפי טוק. בין השאר האפי טוק עוסקת גם בחוברת קומיקסים. אדם הוא הכתב הראשי של החוברת והקומיקס שלו מוביל בכל הרייטינגים. לקומיקס שלו קוראים סלו מן והוא הקומיקס האהוב על בני הנוער. בואו לראות את כל הפרקים של אניגמה בצפייה ישירה , עם תרגום מובנה ללא תקלות. בפרק זה רוי מואס בלהיות הבחירה השנייה של אביגיל, אך היא נחושה להוכיח לו שהוא טועה. קדושי מספר לעקיבא שאדם יודע הכול, ועקיבא אובד עצות. אפרים ממשיך לנסות להוציא את סיגלית מחייו, ומלחמה מתחילה בין דינה ועקיבא.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 114

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 114 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 114 אדם מאושר מהראיות שקדושי הביא לו, ורוי לא יודע כיצד להגיב להצעה של אביגיל. בינתיים, כרמלה מבינה שעקיבא בלחץ ונפגעת שהוא לא משתף אותה, ואפרים לא בוחל באמצעים על מנת לנתק את סיגלית מחייו. בואו לראות את כל הפרקים של אניגמה בצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 115

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 115 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שמשדורת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. בכיכובו של עופר שכטר שמגלם צייר בשם אדם הקסטר שעבר תאונת דרכים קשה בה הוא איבד את זכרונו ומאותו הרגע מנסה להשתקם. בפרק 115 אפרים מבין מה עומד מאחורי העזיבה של כרמלה, ועקיבא מבקש מקדושי עזרה כספית. אנני מפתיעה את אדם עם חדשות מרגשות, ודינה מנסה לאחד כוחות עם אפרים. בינתיים, אפרים וכרמלה מחליטים לעמת את אדם עם האמת. בואו לראות את כל פרקי הטלנובלה אניגמה בצפייה ישירה, באיכות מעולה וחינם ללא תקלות כלל. 

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 116

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 116 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שמשדורת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. בכיכובו של עופר שכטר שמגלם צייר בשם אדם הקסטר שעבר תאונת דרכים קשה בה הוא איבד את זכרונו ומאותו הרגע מנסה להשתקם. בפרק 116 אדם לא מבין מדוע הוריו מנסים לסכסך בינו לבין אנני. נילי, שלא יודעת שרוי ואביגיל חזרו, מתרגשת לקראת המפגש עם רוי, ורוי לא מבין מדוע היא לא שמחה בשבילו. אפרים מתחיל לחשוב שאולי אדם לא משוגע כמו שחשבו. על מנת לצפות בפרק החדש אניגמה פרק 116 לצפייה ישירה אנחנו כאן בשבילכם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 117

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 117 לצפייה ישירה היא טלנובלה המשודרת בויוה ללקוחות יס בלבד ומגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מצליח, שמאורס לאביגיל, בת עשירים יפהפייה. אדם הוא אומן מוצלח ואהוב שמשפחתו מגוננת עליו, אך גם תלויה בו כלכלית. מאז שהתעורר מתרדמת כתוצאה מתאונת דרכים קשה  הוא מצייר את סיפורו של גיבור העל סלו-מן, שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. בעל התאגיד הוא עקיבא, אביה של אביגיל ואיש עסקים עשיר וממולח, שרוצה להמשיך ולחלוב את הכישרון של אדם עד כמה שניתן. בואו לראות את כל הפרקים של אניגמה בצפייה ישירה ללא תקלות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 118

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 118 לצפייה ישירה היא טלנובלה בעלת 120 פרקים המשודרת בויוה ללקוחות יס בלבד ומגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס מצליח, שמאורס לאביגיל, בת עשירים יפהפייה. אדם הוא אומן מוצלח ואהוב שמשפחתו מגוננת עליו, אך גם תלויה בו כלכלית. מאז שהתעורר מתרדמת כתוצאה מתאונת דרכים קשה  הוא מצייר את סיפורו של גיבור העל סלו-מן, שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. בעל התאגיד הוא עקיבא, אביה של אביגיל ואיש עסקים עשיר וממולח, שרוצה להמשיך ולחלוב את הכישרון של אדם עד כמה שניתן. בואו לראות את כל הפרקים של אניגמה שנמצאים כאן בשבילכם ללא תקלות ובאיכות מעולה. 

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 119

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 119 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד  ובה מככבים השחקנים עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 119 דוקטור ברעם מנסה להוכיח לאדם שאנני קיימת רק בראש שלו אבל אדם מתקשה להאמין. דוקטור ברעם עובר איתו על כל התרחישים שקרו מאז שאנני הגיעה ומבהיר בפניו שמעכשיו יוכל לתקן את הנזקים או להסתבך עוד יותר.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 120

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 120 לצפייה ישירה היא טלנובלה בת 150 פרקים, המשודרת ללקוחות יס בלבד. העלילה מגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס נודע שעבר חמש שנים לפני כן תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. בפרק 120 המצב של אפרים מתדרדר בעוד הדוקטור מנסה להשיג שיתוף פעולה עם אדם שמקשיב רק לאנני. דינה מבטלת את צו ההקפאה. אביגיל שעדיין פגועה מרוי הולכת לישון אצל דינה בזמן שעקיבא ממשיך לרדוף אחרי הטבעת.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 121

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 121 לצפייה ישירה  היא הטלנובלה הישראלית שמשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד ומספרת על צייר קומיקס מפורסם ומוערך שמאבד את זכרונו כתוצאה מתאונת דרכים קשה ולאחר שהוא מתאושש הוא נאלץ לחפש את הזהות שלו ותוך כדי הוא מצייר גיבור על חדש בשם סלו-מן שמציל תמיד את אהובתו הנצחית. בפרק 121 עקיבא מגלה שהצ'יפ לא נמצא בטבעת והוא וקדושי מנסים להבין איך זה הגיע לאפרים. ד"ר ברעם ממשיך לנסות להוכיח לאדם שאנני לא קיימת. לרופא של אפרים יש בשורות רעות לבשר לכרמלה ורוי. קדושי חושד שאולי ספריימן עדיין חי.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 122

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 122 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 122 אדם כועס על אנני ועל כל מה שגרמה לו לעשות. ד"ר ברעם חושב שהוא על סף פריצת דרך. הוא מחליט לקרוא לאביגיל שתפגוש את אדם ומאמין שזה יעזור לו. כרמלה מוכנה לספר לאדם הכל וכשאנני מנסה להתפייס אדם מאבד סבלנות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 123

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 123 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 123 אדם כועס על אנני ועל כל מה שגרמה לו לעשות. ד"ר ברעם חושב שהוא על סף פריצת דרך. הוא מחליט לקרוא לאביגיל שתפגוש את אדם ומאמין שזה יעזור לו. כרמלה מוכנה לספר לאדם הכל וכשאנני מנסה להתפייס אדם מאבד סבלנות.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 124

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 124 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד  ובה מככבים השחקנים עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 124 דינה מודיעה לעקיבא שהיא הופכת את העסק שלו לעסק משפחתי. רוי מבקש מנילי לעזור לו עם אביגיל. כרמלה מבקשת מד"ר ברעם להפסיק לטפל בהיפנוזה באדם ולא לחטט בעבר, אבל כשאדם חושש שאנני מנסה לפגוע באביגיל הוא מסתבך עוד יותר.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 125

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 125 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית חדשה ומצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. בפרק זה , רוי מופתע לגלות שהולכים לשחרר את אדם ואביגיל מאוכזבת מעקיבא בגלל הרומן שלו עם כרמלה. עקיבא מוכן לתת לדינה משרד ונילי עוזרת לאביגיל להגיע להחלטה בנוגע לרוי.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 126

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 126 לצפייה ישירה היא טלנובלה בת 150 פרקים, המשודרת ללקוחות יס בלבד. העלילה מגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס נודע שעבר חמש שנים לפני כן תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. בפרק 126 אפרים מבקש ממני לא לספר לאף אחד שהתעורר, הוא מתכנן לחשוף את האמת. הבחירה של אביגיל מפתיעה את רוי. גבי אומר לעקיבא שהוא חושב שעוקבים אחריו. אדם חוזר הביתה והאיחוד של כולם מקבל תפנית.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 127

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 127 לצפייה ישירה אניגמה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד בה מסודר על צייר קומיקס שאיבד את זכרונו וכעת הוא מנסה להשיב את זכרונו האבוד. הוא מוציא סיפור קומיקס מצליח מאוד בקרב הנוער, אל מרגיש שהוא רוצה ליצור באופן בוגר יותר ולכן הוא צריך למצוא את זהותו. בואו לראות את כל הפרקים של אניגמה לצפייה ישירה מתי שרק תרצו. בפרק 127 אדם לא מבין על מה המהומה ורוי לא מאמין שהוא באמת לא זוכר. עקיבא וקדושי חושדים בדינה ששלחה אנשים שיעקבו אחרי גבי וכרמלה. היא מבקשת מאביגיל שלא תספר על הרומן שלה עם עקיבא לרוי ואדם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 128

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 128 לצפייה ישירה היא טלנובלה המשודרת ללקוחות יס בלבד בערוץ ויוה. הטלנובלה מספרת על אדם הקסטר, צייר קומיקס מצליח, שמאורס לאביגיל, בת עשירים יפהפייה. אדם הוא סופרסטאר מקומי; סוג של 'אמן-גאון', שמשפחתו מגוננת עליו, אך גם תלויה בו כלכלית. בפרק 128 דינה מסבירה לעקיבא למה היא רוצה שיגמור את הקשר עם כרמלה. אדם מתנצל בפני עקיבא וקדושי על התנהגותו. מני מגיע לתוכנית של סיגלית . אדם נשבר כשהוא רואה את אפרים במצב צמח.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 129

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 129 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. בפרק 129 דינה שומעת את כרמלה ועקיבא רבים ובטוחה שבקרוב ייפרדו. רוי מבשר לנילי על החתונה שלו ושל אביגיל וזו מפתיעה אותו בתגובתה. אדם מנסה להציע את העבודות שלו לחברת סלולאר אחרת שדוחה אותו. 

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 130

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 130 לצפייה ישירה הוא פרק חדש בסדרה המרתקת. הסדרה מראה לנו אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס אשר בעקבות תרדמת ממנה התעורר לפני 5 שנים הוא איבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. בפרק 130 אדם נרגש לחזור לעבוד בהפי-טוק. כרמלה מציעה לדינה לאחד כוחות נגד קדושי ועקיבא. גבי המותש מציע לעקיבא הנסער להתוודות על הכל. בינתיים, העבודה עם רוי ואדם ביחד מבלבלת את אביגיל. בואו לראות את כל הפרקים של אניגמה ללא תקלות ובחינם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 131

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 131 לצפייה ישירה מספרת על אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר ומצליח שאיבד את הזיכרון שלו בעקבות תאונה ונכנס לקומה. לאחר שהתאושש הוא מתחיל לצייר קומיקס של גיבור העל שנקרא סלו מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. סלו-מן הופך להצלחה מטורפת בקרב בני נוער, אבל הקסטר רוצה לצייר אמנות בוגרת יותר ולכן עליו למצוא את האדם שהיה לפני התאונה. אביגיל מתרגשת מהציורים החדשים של אדם וזה מעציב את רוי. עקיבא וקדושי מגלים שגבי מנסה לקבוע פגישה עם ראש המוסד. בינתיים מני ממשיך להתחרות על ליבה של סיגלית ואנני לא משחררת את אדם.

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 132

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 132 לצפייה ישירה היא הטנובלה בעלת 150 הפרקים בה עופר שכטר משחק בת-קיד הראשי בתור צייר קומיקס נודע שמשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה ומנסה למצוא את עצמו בתחום הקומיקס ולשנות קצת כיוון בתוך התחום. באניגמה פרק 132 גבי מגיע בסערה למשרד של עקיבא אבל לזה יש תנאים. רוי משכנע את אביגיל שאדם יחזיר את סלו-מן וכרמלה מציעה לאדם שיבקש את עזרתה של אביגיל. דינה מנסה לפתות את קדושי ומוצאת את הבת של גבי.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 133

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 133 לצפייה ישירה היא הטנובלה בעלת 150 הפרקים בה עופר שכטר משחק בת-קיד הראשי בתור צייר קומיקס נודע שמשקם את חייו לאחר תאונת דרכים קשה ומנסה למצוא את עצמו בתחום הקומיקס ולשנות קצת כיוון בתוך התחום. באניגמה פרק 133 קדושי לא מאמין לדינה שכוונותיה טהורות. דינה קולטת משהו שמחזיר אותה למות אחיה. עקיבא דורש מאביגיל שתישאר עם אדם עד שיסיים לצייר, רוי לא מרוצה מהרעיון אבל אביגיל ואדם חייבים לבלות את הלילה ביחד.

   
   
   
   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 134

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 134 לצפייה ישירה היא טלנובלת מתח המשודרת ללקוחות יס בלבד בערוץ ויוה והיא מביאה את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס נודע שמשתקם לאחר תאונת דרכים קשה. בדרך הוא מתאהב בבת עשירים ומנסה לפנות ביצירתו לקהל יעד מבוגר יותר. את כל העלילה תוכלו לראות בפרקים המלאים של אניגמה לצפייה ישירה, באיכות HD וללא כל עלות. בפרק 134   המחשבות על אדם לא עוזבות את אביגיל. רוי מחליט לחבל בעבודות של אדם ודינה עדיין חושדת בקדושי שהוא זה שאחראי למוות של אחיה. גבי מפתיע את נילי במשרד ומספר לה שאדם צדק כל הזמן.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 135

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 135 לצפייה ישירה מגולל את סיפורו של אדם הקסטר ( עופר שכטר), צייר קומיקס מצליח שאיבד את זכרונו בעקבות תאונה ונכנס לקומה. אחרי שהתאושש הוא החל לצייר קומיקס של גיבור העל סלו-מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית – דיבורית. בפרק 135 דינה מנסה להבין למה שקדושי ירצח את זכי. שושן מנסה לסחוט פרטים על שלהבת מנילי אבל כשזו לא משתפת פעולה, שושן פונה ישירות לגבי. אדם רואה שהציורים שנשלחו למכרז הם לא בדיוק מה שצייר.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 136

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 136 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 136 אדם חושד ברוי ששיבש את הציורים שלו ולא מתכוון לוותר לו על זה. גבי מודיע לשושן שהוא מוכן לשתף איתה פעולה. רוי משתף את אביגיל בטירוף החדש של אדם וכשאביגיל מגיעה להתעמת עם אדם, הוא מפתיע אותה.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 137

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 137 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית שבה מככבים  עופר שכטר ועדי הימלבלוי ששיחקו יחד  בסדרה "האלופה". היא משודרת בערוץ ויוה, ללקוחות יס בלבד ולה 150 פרקים. השחקנים הנוספים בסדרה הם אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. בפרק 137 אדם חושד ברוי ששיבש את הציורים שלו ולא מתכוון לוותר לו על זה. גבי מודיע לשושן שהוא מוכן לשתף איתה פעולה. רוי משתף את אביגיל בטירוף החדש של אדם וכשאביגיל מגיעה להתעמת עם אדם, הוא מפתיע אותה.

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 138

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 138 לצפייה ישירה היא טלנובלה בת 150 פרקים, המשודרת ללקוחות יס בלבד. העלילה מגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס נודע שעבר חמש שנים לפני כן תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו. בפרק 138 כרמלה מנסה לשכנע את רוי שיפרד מאביגיל ושזו תחזור לאדם אבל זה שובר את רוי. אדם מכין לרוי ואביגיל מתנת חתונה שמרגשת ומבלבלת את אביגיל עוד יותר וכשאדם חושב שהסיכוי שלו לאהבה אבוד, מגיעה הבחורה שלה חיכה.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 139

  לחץ לצפייה ישירה

  הטלנובלה אניגמה פרק 139 לצפייה ישירה המשודרת ב YES כל ערב בשעה 19:30 בכיכובו של עופר שכטר מושכת אלפי צופים מידי ערב. הסדרה ממשיכה לספר על צייר קומיקס מצליח אשר מנסה להשתקם מתאונת דרכים קשה, אשר מאורס לבת עשירים יפהפייה. משפחתו מגוננת עליו, אך גם תלויה בו כלכלית. בפרק 139 אדם נטרף מלראות שוב את אנני ומשתף את רוי, זה עוזר להם להשלים. בינתיים דינה וכרמלה מגלות עוד פרטים על הרצח של זכי. רוי מפתיע את אביגיל בפתיחות שלו אבל יכול להיות שיש לו חלק בכל הבלאגן.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 140

  לחץ לצפייה ישירה
  אניגמה פרק 140 לצפייה ישירה היא טלנובלה שבמרכזה עומד צייר קומיקס מצליח שחמש שנים לפני כן איבד את הזיכרון שלו בעקבות תאונה ונכנס לקומה. אחרי שהחלים הוא מתחיל לצייר קומיקס של גיבור העל סלו-מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית  דיבורית. בפרק 140 רוי משכנע את דניאל שהוא ספריימן וכל הקצוות מתחילים להתחבר. דניאל מגיעה לבקר שוב את אדם שמרגיש שדעתו נטרפת. אביגיל מוצאת אותו צועק לאויר ואדם מספר לאביגיל שאנני חזרה.
   
   
   
  צפיות: 0 | דירוג: 2/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 141

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 141 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המבוססת על סיפור קומיקס מוכר וידוע ומספרת את סיפורו של צייר קומיקס מצליח שנמחק לו הזכרון בעקבות תאונה קשה וכאשר הוא מתאושש הוא יוצא לחפש את זהותו ומרכיב סיפור אהבה מצוייר של גיבור על שתמיד מציל את אהובתו הנצחית. בפרק 141 אביגיל מספרת לכרמלה שאדם שוב רואה את אנני. שושן מפרסמת את הסיפור של גבי ושלהבת, ודינה וכרמלה מגלות שעקיבא וקדושי כבר ידעו על ההדלפה לפני הפרסום. דניאל חושדת שרוי הוא לא באמת ספריימן ואביגיל ואדם מתקרבים עוד יותר.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 142

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 142 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית בה מככב השחקן עופר שכטר כדמות ראשית אשר כיכב גם בסדרות ריאליטי וגם בטלנובלות הישראליות המצליחות ביותר בטלוויזיה והנצפות ביותר. בפרק 142 נילי ושושן מוצאות את הגופה של גבי. מני מצליח להביא לאפרים את הקאפ-קייק עם הצ'יפ. רוי מבין שאביגיל בחרה באדם ומחליט לחשוף בפניה את כל האמת. דניאל מבקרת שוב את אדם ומנסה לשכנע אותו שהיא אמיתית .

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 143

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 143 לצפייה ישירה מספרת על אדם הקסטר, צייר קומיקס מוכשר ומצליח שאיבד את הזיכרון שלו בעקבות תאונה ונכנס לקומה. לאחר שהתאושש הוא מתחיל לצייר קומיקס של גיבור העל שנקרא סלו מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. בפרק 143 אביגיל שמבינה שרוי אמר את האמת, לא חושפת את זה בפני אדם אלא נותנת לו להמשיך להאמין שהוא הוזה. עיתונאים עוטים על שושן מכל עבר אך היא מסרבת לשתף פעולה. נילי ורוי מתנחמים האחד בזרועות השנייה.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 4/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 144

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 144 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית מצליחה. השחקנים הראשיים בסדרה הם עופר שכטר, עדי הימלבלוי, אורי פפר, דנה עדיני ועוד רבים וטובים אחרים. במרכז הסדרה עומד אדם הקסטר שהוא צייר קומיקס מוכשר שעבר תאונה קשה ואיבד את זכרונו. כיום הוא כותב עשיר ומפורסם שיוצא למסע של חיפוש עצמי ובכך מגלה סודות אפלים מעברו. בפרק 144 רוי מספר לנילי על דניאל והיא מעיפה אותו. אביגיל נפגשת עם רוי ומספרת לו שהיא ואדם רוצים להתחתן בתאריך שהיה שלהם ורוי נכנע. בינתיים כרמלה ונילי מתחילות להבין שקדושי ועקיבא קשורים גם למוות של גבי.

   
   
   
  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 145

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 145 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית המשודרת בלווין של יס המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייק קומיקס צעיר ומצליח אשר יוצא לדרך חדשה בעקבות תאונת דרכים קשה בה נאבד זכרונו. הוא ממשיך לעשות את מה שהוא אוהב אך יחד עם זאת מנסה לשחזר את עברו הלא נודע. בפרק זה כרמלה מספרת לעקיבא כל מה שהיא יודעת וזה מבטיח לא לפגוע בה לעולם. אביגיל מבהירה לכרמלה ורוי שאדם הוא האחד וזו מבינה שרוי שיחרר את דניאל כדי לפגוע באדם. עקיבא מגלה שאפרים לא צמח ואדם מגלה שדניאל קיימת.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 146

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 146 לצפייה ישירה  היא טלנובלה בת 150 פרקים, המשודרת ללקוחות יס בלבד. העלילה מגוללת את סיפורו של אדם הקסטר, צייר קומיקס נודע שעבר חמש שנים לפני כן תאונת דרכים קשה וכתוצאה מכך איבד את זכרונו.  בפרק 146 אדם לא מספר לכרמלה שהוא יודע את האמת, הוא נחוש למצוא את דניאל ולהבין ממנה מה קרה. מני לא מוכן להוריד את המסיכה ליד שושן כדי שזו לא תתחרט. עקיבא מוטרד שכרמלה ודינה עלו עליו.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 4/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 147

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 147 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית  המספרת על צייר קומיקס שהתאושש  מתאונת דרכים ומתחיל לצייר קומיקס של גיבור העל שנקרא סלו מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית דיבורית. סלו-מן הופך להצלחה מטורפת בקרב בני נוער, אבל הקסטר רוצה לצייר אמנות בוגרת יותר ולכן עליו למצוא את האדם שהיה לפני התאונה. במקביל הוא מתחיל מערכת יחסים רומנטית עם בחורה ממשפחה עשירה. בפרק 147 אדם ממשיך לראות פלשבקים מהעבר ועכשיו הכל ברור, הוא ספריימן, ההיכרות עם אביגיל, המעורבות של רוי והפשעים של עקיבא. אפרים מגלה לאדם שהוא ער ועוזר לו לחבר את הפאזל. רוי הולך לבקש את עזרתם של עקיבא וקדושי.

   
   

   

  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 148

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 148 לצפייה ישירה  היא סדרה המגוללת את סיפורו של אדם הקסטר ( עופר שכטר), צייר קומיקס מצליח שאיבד את זכרונו בעקבות תאונה ונכנס לקומה. אחרי שהתאושש הוא החל לצייר קומיקס של גיבור העל סלו-מן שתמיד מציל את אהובתו הנצחית – דיבורית. בפרק 148 אדם חושף הכל ומבקש עזרה למצוא את דניאל. עקיבא מציע לכרמלה לברוח איתו אבל אפרים מפתיע אותם. דינה, נילי וכרמלה מקבלות את כל ההוכחות שהיו צריכות ואביגיל מתחננת בפני עקיבא שיציל את המצב.

   

   

   
  צפיות: 0 | דירוג: 0/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 149

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 149 לצפייה ישירה היא טלנובלה ישראלית, אשר משודרת בערוץ ויוה ללקוחות יס בלבד. הסדרה מספרת על בחור צעיר ויפה בשם אדם הקסטר שעיסוקו מתמקד בציור קומיקס וכאשר הוא עובר תאונת דרכים קשה הוא מאבד את זכרונו אשר גורם לחייו להשתנות. הוא מנסה לשחזר את עברו ומגלה פרטים אפלים אודות חייו. במקביל הוא ממשיך לשגשג בציורי הקומיקס שלו שזוכים להצלחה רבה בקרב הנוער. בפרק 149  אדם נכנע לעקיבא ומודיע שהחתונה לא מבוטלת. כשהכל הולך בדיוק לפי התוכנית שעקיבא תכנן, אדם נואם בשידור חי לכל ערוצי הטלויזיה נאום שעלול להוביל להרבה הרס.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
 • <?=אניגמה - Enigma?>

  אניגמה פרק 150

  לחץ לצפייה ישירה

  אניגמה פרק 150 לצפייה ישירה  היא טלנובלה ישראלית הסובבת סביב אדם הקסטר, בחור צעיר אשר עובד עבור חברה ענקית שנקראית האפי טוק. בין השאר האפי טוק עוסקת גם בחוברת קומיקסים. אדם הוא הכתב הראשי של החוברת והקומיקס שלו מוביל בכל הרייטינגים. לקומיקס שלו קוראים סלו מן והוא הקומיקס האהוב על בני הנוער. בפרק האחרון של הטלנובלה נדע האם אדם מת? מה קרה בעקבות נאומו ההרסני? האם תוכניותיו של עקיבא הצליחו? ואם כן מה יעלה בגורל משפחת הקסטר, חלמיש, ולדניאל? . אל תפספסו.

  צפיות: 0 | דירוג: 5/10
סדרות נוספות שיכולות לעניין אותך:
 • חניבעל עונה 3 / Hannibal Season 3 האח הגדול VIP עונה 2 / Big Brother VIP Season 2 מלחמת המינים / Boys vs Girls שנות ה 80 עונה 2 / Shnot Hashmonim 2 בוס בהסוואה עונה 2 /
 • זרה עונה 2 / Outlander Season 2 רון / Ron אורפן בלאק עונה 3 / Orphan Black Season 3 עמק הסיליקון עונה 2 / Silicon Valley Season 2 ויפ עונה 4 / Veep Season 4
 • לואי עונה 5 / Louie Season 5 פאודה / Fauda הכוכב הבא עונה 2 / The New Star season 2 הומלנד מולדת עונה 2 / Homeland season 2 תא גורדין עונה 2 / The Goradin Cell season 2
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
 • alt

  מצלמים עונה רביעית למשחקי הכס

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם לגק. סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס קולהע צופעט לקוח שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש עשף. שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק. להאמית | המשך קריאה
full screen background image
 
הצטרף למועדון ה-VIP שלנו